VVJC BENDRUOMENĖS KELIONĖS!

VVJC BENDRUOMENĖ KELIAVO PO EUROPOS ŠALIS!

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Penktadienis, 04 gegužės 2012

DAr dar pamenate, kai kvietėme kartu pakeliauti po Europą?? Taip, tai buvo jau senokai, bet mes vis tiek labai norime pasidalinti įspūdžiais!

Vos atšventus Velykas, balandžio 9 d.  apie 2 val. nakties (naktį iš sekmadienio į pirmadienį) prie Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro buvo didžiulis sujudinimas! Sušokome į autobusą ir pajudėjome Lenkijos link! O keliautojų kokia įvairovė! Jaunuoliai, mamos, močiutės, tėčiai! Susirinko patys ištikimiausi VVJC bendruomenės keliautojai!

Kelionė buvo labai intensyvi, kartais ir pabėgioti teko, bet užtat kiek malonių įspūdžių parsivežėme! Aplankėme Saksonijos sostinę – Drezdeną (Vokietija), dar vadinamą „Elbės Florencija“, gražųjį Mozelio slėnį, vienintelę pasaulyje Didžiąją Kunigaikštystę – Liuksemburgą. Dvi dienas leidome Prancūzijoje: užsukome į Paryžiaus menininkų Mornmartro kvartalą, kilome į Eifelio bokštą, plaukėme apžvalginiu laivu Senos upe, gėrėjomės nuostabia naktinio Paryžiaus panorama, lankėmės didžiausiame pasaulyje meno muziejuje Luvre  bei Parfumerijos muziejuje, apsižvalgėme žymiojoje Paryžiaus katedroje (Notre Dame de Paris). Taip pat turėjome galimybę aplankyti Europoje didžiausią rūmų ir parkų kompleksą – karališkuosius Versalio rūmus, pamatyti „Karaliaus Saulės“ apartamentus, žaviuosius sodus. Šios kelionės metu aplankėme ir gražiuosius Belgijos miestus: Briugę ir Gentą.

Kelionė buvo tikrai labai įsimintina, kiekvienas parsivežėme daug įspūdžių, prisiminimų, nuotraukų ir suvenyrų. Dėkojame kelionės organizatorei ir grupės vadovei VVJC direktorei Elenai Čepaitei, vairuotojams Vladui bei Broniui ir visiems keliautojams už kartu nuostabiai praleistą savaitę!


Kviečiame paskaityti jaunųjų keliautojų sukurtą eilėraštį apie kelionę:

kPo ilgų žiemos dienų

Į pavasarį lekiam kartu.

Lagaminuos eurai braška,

Įdomiai vadovė čiauška.

Kartais kamščiuose pastringam,

Bet gero ūpo mes nestingam!

Užplikomų sriubų fontanai,

Primerktos akys, sapnuojami prašmatnūs pisuarai.

Paryžius laukia išsišiepęs,

Bonjour, merci – išmokome kiekvienas.

Pilių bažnyčių, upių grožis šviečia –

Mus pasilikti kviečia.

APro Reiną riedame išdidžiai,

Paveikslus stebime atidžiai.

Dėl naktinio Paryžiaus svaigstam,

Nuo Versalio rūmų grožio gleibstam.

Mažylio Liuksemburgo nepamirštam,

Ir Briugėj kelio neužmirštam.

Ant jūros kranto galvą dedam,

Ir Triumfo arkos dydį menam.

O dar kiek vietų nepaminėtų,

Kiek įspūdžių, šiltų veidų.

Septynios dienos nejučia prabėgo,

Svajojam grįžti čia greitu metu.


NA O JEI TU NESPĖJAI UŽSIRAŠYTI Į ŠIĄ KELIONĘ -

SEK INFORMACIJĄ IR SUŽINOSI, KUR KELIAUTI PAKVIESIM KITĄKART!

Kaip kelionėje smagu!

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Pirmadienis, 26 gruodžio 2011
Nors kelionė į Rygą ir prasidėjo su nuotykiais, todėl po to teko trumpinti suplanuotą programą, atsisakyti keleto sustojimų, tačiau nuo to kelionė tikrai nesuprastėjo. Daug sužinojome apie Šiaulių miestą, Kryžių kalną, apie Žemaitijos plentą, patį Rygos miestą. Parsivežėme įspūdžių iš nuostabaus baleto, pasivaikščiojimo po Rygos senamiestį su puikia gide Elena. Kuo daugiau tokių besišypsančių, trykštančių optimizmu gidžių – ir visos kelionės bus fantastiškos, bus pamiršti visi nemalonūs nutikimai! Dėkojame VVJC ir jo direktorei Elenai už nuostabiai praleistą laiką. 
VVJC prijaučianti Rima.

Itin ankstyvą šeštadienio rytą visi susirinkome VVJC kieme. Netrukus autobusas pajudėjo Latvijos kryptimi. Mūsų nuotaikų nesugadino net pakelėje sugedęs autobusas, kiek palūkėję sulaukėme dar patogesnio autobuso ir judėjome toliau. Kadangi praradome šiek tiek laiko mūsų planai kiek pasikeitė ir nestojome Šiauliuose, tačiau kelionės vadovė trumpai mums papasakojo apie šio gražaus miesto istoriją. Pirmasis mūsų sustojimas- Rundalės pilis. Ji visiems paliko begalę įspūdžių, joje galėjome iš arti susipažinti su didikų gyvenimo įpatumais. Gaila bet Rundalės pilies sodus galėjome apžiūrėti tik per langus. Kelionė tęsėsi. Atvykę į Rygą, trumpai, greitu žingniu susipažinome su žymiomis miesto vietomis, trumpai išgirdome jų istoriją. Vėliau turėjome kiek laisvo laiko, kurį manau visi praleido vienaip ar kitaip, bet turiningai. Na o šilčiausias emocijas ir beproto didelį įspūdį paliko baletas. Visi išpūtę akis, iš nuostabos negalėjome pratarti nė žodžio. Kaip bebūtų gaila, tačiau turime grįžti namo. Tikimės, dar ne kartą čia sugrįžti.
Viktorija, VVJC tautinių šokių studija "Vyželė".
Copyright 2011 VVJC - Įspūdžiai. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon