Straipsniai

SKAUTAI RINKOSI KARALIUOSE

Spausdinti
Paskelbta: Antradienis, 16 sausio 2018

Sausio 5-6 dienomis mūsų patyrę skautai ir kandidatai į juos (kurių neišguldė ligos) rinkosi Karaliuose!
Pirmąją dieną gilinomės į pabėgėlių situaciją - vadovė Eglė su vyr.skautų ir kandidatų į juos pagalba pravedė simuliacinį metodą, kuriame visi galėjo bent šiek tiek įsijausti į pabėgėlių vaidmenį siekiant gauti prieglobstį "svajonių šalyje". Po vakarienės sesės ir broliai atskirai mokėmės dainų, o vėliau susitikome dainų vakare; po kurio žiūrėjome interaktyvų filmą ir sprendėme žmonių likimus 


Antrą dieną programoje laukė vadovo Almanto paruoštas pabėgimo kambarys (teko gerai pagalvoti, kaip išsilaisvinti , o su vadove Egle gilinomėsi į patyrusių skautų programą bei planavomw projektus 
Kokia sueiga patyrusiems skautams ir kandidatams į juos, jei nebūtų iššūkių! Šįkart iššūkiai buvo rimti - maisto gamyba. Pirmąją dieną vakarienei reikėjo pateikti grikius, kiek įdomiau, tad sueigos dalyviai gamino grikių ir kalakutienos kotletus bei grikius su daržovėmis! Net ir nemėgstantyt grikių kirto iš peties - kotletų neliko nei vieno!
Bet didžiausias iššūkis buvo šeštadienio pietūs - CEPELINAI!!! Taip perskaitėte labai teisingai, mes gaminome CEPELINUS! Patys tarkavom bulves (ir keletas kraujo lašelių paskanino cepelinus), malėme mėsą, spaudėme bulves, darėm ir t.t.. O kokie nuostabūs buvo!!!
Tad štai kokia smagi buvo mūsų sueiga!

Sueigoje dalyvavo 2 kandidatai į patyrusius skautus, 8 patyrę skautai, 2 vadovai ir daug vyr. skautų bei kandidatų į juos!

Kaip visada labai dėkojame mus lankantiems vyr. skautams ir kandidatams į juos! "Medeinos" vyr. skaučių draugovė ir Antano Gustaičio skautų vyčių būrelis.Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon