Gegužės 2019

Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

SKAUTŲ IŠVYKA Į METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

Po rikiuotės žaidėme trumpą ir linksmą susipažinimo žaidimą. Baigę jį lipome į apžvalgos bokštą, o užlipę matėme Dusios ir Metelių ežerus. Pasigrožėję gamtos vaizdais ir gyvūnija toliau važiavome į Metelių regioninio parko lankytojų centrą. Ten supomės ant vienintelių Lietuvoje supynių ant vandens bei su jomis truputėlį plaukėme. Tuomet pasiėmėme reikalingiausius daiktus išėjome į pažintį žygį, į kurį mus lydėjo regioninio parko darbuotojas, taip pat skautas brolis Artūras. Žygio metu pamatėme daug įspūdingų dalykų bei daug ką sužinojome, pavyzdžiui, kad Lietuvoje yra vabzdžiaėdžių augalų, mus pamokė kaip valgyti dilgėles. Miške buvo ir klausimų, į kuriuos reikėjo atsakyti, bei įvairių kliūčių. Grįžę iš žygio ėjome daryti pietus, o kol viskas virė buvo galima ir išsimaudyti ežere. Po pietų turėjom laisvo laiko, vieni šokinėjo guma, o kiti bendravo tarpusavyje. Vėliau susiskirstėme į tris grupes ir aplankėme lankytojų centrą. O savo dienos iškylą užbaigėme rikiuote prie Dusios ežero, kurioje buvo duodami įžodžiai ir į savo skautišką šeimą priėmėme penkias seses ir viena brolį. Po rikiuotės susitvarkėme stovyklavietės vietą ir išvažiavome namo. Dėkojame br. Artūrui už šiltą priėmimą. mes būtinai dar sugrįšime į Metelius! Buvo tikrai labai smagi diena!

Skautės Vilija Buragaitė ir Kamilė Matulaitytė, patyrusi skautė Aistė Plukaitė.

Trečiadienis, 29 gegužės 2019

KONCERTAS - VOKALINĖS STUDIJOS IR GYVO BALSO PERLŲ PROGRAMOS

Antradienis, 28 gegužės 2019

VYŽELĖ

Savaitgalį (gegužės 25 d) Šakių kultūros centre vyko respublikinis ugdymo įstaigų ir kultūros centrų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinis festivalis "Jievaro tiltu", skrtas Juozo Lingio 100- osioms metinėms paminėti. Renginyje, kurį kartu su Šakių kultūros centru organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras, dalyvavo 11 jaunimo šokių grupių iš Joniškio, Šakių, Šiaulių, Akmenės, Punsko, Anykščių, Panevėžio ir Vilkaviškio. Vyželės jaunimas iškovojo II vietą ir buvo apdovanoti piniginiu prizu. Vienintelė konkurso nominacija už išraiškingiausiai atliktą Juozo Lingio šokį "Aštuonnytis" taip pat atiteko Vyželės šokėjams.
Birželio mėnesį Vyželės jaunimas ir jauniai savo programą pristatys festivalyje Šilutėje, o sezoną užbaigs studijos koncertu Vilkaviškio miesto šventės metu.

Pirmadienis, 27 gegužės 2019

DAILĖS STUDIJOS PARODOS ATIDARYMAS

GAMTININKAI KELIAUJA

Vėliau aplankėme Rambyno kalną, Vilkyškių mokykloje įrengtą lauko klasę, parką Viešvilėje.

Vadovė Aira Lažauninkienė.

Ketvirtadienis, 23 gegužės 2019

DEIMANTĖS ČĖSNAITĖS PARODA

Pirmadienis, 20 gegužės 2019

PASIILGOME VASAROS

Kviečiame aplankyti Dailės studijos mokinių darbų parodą, kuri veikia Vilkaviškio kultūros centre 9 kabinete, parodos pristatymas gegužės 25 d.

RESPUBLIKINIS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS - 40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT

Milda Dailės studiją (vad. S. Zelinauskaitė) pradėjo lankyti šiais mokslo metais - uoli mokinė, kūrybiška, moka bendrauti su aplinkiniais. Pastebėta tai, kad ne tik piešia, bet ir muzikuoja, šoka, domisi įvairia veikla. Savo bendraamžių tarpe yra labai populiari, dėl savo veiklos net žinoma savo aplinkoje.

Penktadienis, 17 gegužės 2019

VIKTORINA "KAS TAI?"

Trečiadienis, 15 gegužės 2019

VAIKŲ KIEMO 2019 AKIMIRKOS

Šiemet šventėje dalyvavo 15 kolektyvų, daugiau nei 222 dalyvių.

Scenoje savo trumpas programėles pristatė:
Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Eglutė" (vad. P. Kurmienė).
Kybartų mokykla - darželis "Ąžuoliukas" (vad. I. Leonavičienė, I. Sasnauskienė).
Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Buratinas" "Kregždžiukų" grupė (vad. L. benekoraitienė. A. Glaveckienė, V. Dėdynienė).
Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Buratinas" "Smalsiukų" grupė (vad. L. Benekoraitienė, A. Glaveckienė, V. Dėdynienė).
Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Buratinas" "Debesiukų" grupė (vad. V. Dėdynienė, R. Bartuškienė).
Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Pasaka" (vad. E. Andriulionienė, D. Burdulienė, J. Galeckienė).
Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinė mokykla - daugiafunkcis centras (vad. E. Plečkaitienė, R. Jakevičienė).
Alvito mokykla - daugiafunkcis centras, Paežerių skyrius (vad. R. Macijauskienė, I. Ališauskienė, V. Marusevičienė).
Vilkaviškio pradinė mokykla (vad. E. Petraitienė).
Vilkaviškio pradinė mokykla (R. Galinaitienė)
Kybartų "Rasos" specialioji mokykla (I. Leonavičienė).
Alvito mokykla - daugiafunkcis centras (vad. R. Arlauskienė, R. Senkuvienė)
Sūdavos pagrindinė mokykla (R. Slabodienė).
Pajevonio pagrindinė mokykla (I. Menčinskienė, B. Baltramonaitienė).
Gražiškių gimnazija (B. Kirnienė).
Kiekvienos dalies pabaigoje dalyviams buvo nuoširdžiai padėkota, atlikėjai ir jų vadovai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis bei padėkos raštais. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais rajono švietimo įstaigos atsiliepia į mūsų kvietimą kartu puoselėti ir populiarinti lietuvių liaudies kūrybą, skatinti jos atlikimą. Kol bus dalyvių, tol bus ir ši šventė. Iki susitikimo kitais metais
Popietės "Vaikų kiemas" akimirkas fiksavo J. Juškevičius.


Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon