Spalio 2018

Trečiadienis, 31 spalio 2018

HELOVININĖ NUOTAIKA


Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Pirmadienis, 29 spalio 2018

SUEIGA KARALIUOSE

Šeštadienį išleidę skautus ir jaunesniuosius skautus, patyrę skautai ir vienas kandidatas į juos iki sekmadienio pietų dalyvavo lyderių - skiltininkų kursuose, kuriuos vesti atvyko mokymų vadovės Karolina ir Ugnė iš Lietuvos skautijos mokymų skyriaus. Ačiū lektorėms ir visiems už smagų skautišką savaitgalį.

HELOVINO ŠVENTĖ

Helovino šventei VVJC "Pramogaujame angliškai" ir "Jaunųjų britų klubo" programos ugdytiniai ėmė ruoštis iš anksto. Sužinojo, kad Helovinas švenčiamas spalio 31d. yra senovės keltų, Romos katalikų religinių ritualų bei Europos folkloro mišinys. Išmoko daug naujų naujų angliškų žodžių, bei ketureilių ir dainelę.

Vadovė Irada Miltinienė.

DAINUOTI YRA SMAGU

Dainuoti yra smagu, bet dainuoti naudojantis mikrofonu... smagumėlis. Tai supranta ir VVJC "Gyvo balso perlų" ugdytinės. Tenka ir dalintis, ir net pasiginčyti.

Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Trečiadienis, 24 spalio 2018

RASTI DAIKTAI

Gal kas pasigedote, ar palikote, daiktai saugomi Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre (vytauto g. 26). Iki lapkričio 1d. pasiimti.

NAUJOKŲ KRIKŠTYNOS

 Vadovas Jonas Juškevičius.

Antradienis, 23 spalio 2018

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS


Vadovė Ilona Viltrakienė.

Pirmadienis, 22 spalio 2018

AKIMIRKOS IŠ "GROK JURGELI 2018"

 

Trečiadienis, 17 spalio 2018

RASTAS TELEFONAS

KVIEČIAME PALAIKYTI MŪSŲ ŠOKĖJUS

Spalio 20 d. 16 val. legendinėje Kauno sporto halėje šurmuliuos 49 – toji respublikinė kaimo kapelų šventė „Grok, Jurgeli 2018“.
Kartu su šauniausiomis kapelomis iš visos Lietuvos žiūrovus džiugins, tradiciškai šioje šventėje pasirodantys Vyželės šokių studijos ir NVŠ programos „Šokio raiškos šokėjai“.
Kviečiame visus atvykti ir palaikyti mūsų šokėjus! 

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon