Rugsėjo 2018

Antradienis, 25 rugsėjo 2018

PRISIMENANT GIMNAZIJĄ

Rugsėjo 21d. "Vaidybinių improvizacijų programos ir būrelio" (vad. Ilona Vitrakienė) mokiniai dalyvavo Viešosios bibliotekos jubiliejaus renginyje parapijos salėje.

Pirmadienis, 24 rugsėjo 2018

PRASMINGAI PRALEISTAS LAIKAS

Paroda veiks iki spalio 10d.

JAUNIEJI VOKALISTAI

 

Penktadienis, 21 rugsėjo 2018

KAUNO JAUNIMO DIENOS

 

Ketvirtadienis, 20 rugsėjo 2018

FLORISTINIS PLENERAS

 

 

Antradienis, 18 rugsėjo 2018

VIZUALIŲJŲ MENŲ BŪRELIO FOTOGRAFIJOS

Savo įvairialypį, susiraizgiusį, gilų kaip visata su juodąja skyle vidinį pasaulį žmonės slepia po visuomenei priimtinomis kaukėmis. Deja, pati tų kaukių turiu daugiau nei galiu atpažinti. Naudoju jas iš įpročio, kartais sąmoningai siekdama prisitaikyti, naudoju, kai norisi paslėpti tamsų, purviną, baimėmis ir pykčiu išvagotą sielos turinį, arba dėl vienadienės pramogos. Kaukės apgaulingos - išorėje gražios, iš vidaus - padengtos asmenybę iki kaulų graužiančia siera. Kaukės įkalina, o nepasiekdama dienos šviesos ir šviežio oro siela pūva. (Greta Griškaitytė.)

Pirmadienis, 17 rugsėjo 2018

VIZUALIŲJŲ MENŲ BŪRELIO IŠVYKA

"JAUNIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI" PRISIJUNGĖ PRIE TVARKYMOSI AKCIJOS

Lietuva minėdama savo 100-tąsias valstybės atkūrimo metines taip pat prisijungė prie šios pilietinės iniciatyvos. Jos tikslas - per vieną dieną sutvarkyti visus Lietuvos regioninius ir nacionalinius parkus.

Programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ mokiniai kartu su savo šeimomis dalyvavo talkoje, kurią organizavo Vištyčio regioninis parkas. Mūsų tikslas buvo Šilelio pažintiniame take įrengti Basakojų taką. Rinkome kankorėžius, tėveliai vežė skaldą, klojo medžio kamieno ,,trinkeles“. Baigę darbą pirmieji išbandėme pojūčių taką. Gera daryti gerus darbus ir taip, nors menkai , prisidėti prie visos planetos išsaugojimo.

Nuoširdžiai dėkoju visoms šeimoms atsiliepusioms ir dalyvavusioms šioje akcijoje!

Vadovė Aira Lažauninkienė

 

ŠOKIŲ STUDIJA VYŽELĖ IR ŠOKIO RAIŠKA

Vyželės šokių studijos ir NVŠ programos „Šokio raiška“ šokėjai ,koncertinį sezoną pradėjo rugsėjo 14d. dalyvaudami Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių jubiliejiniame renginyje, Klausučių kultūros namuose. Šios sąjungos pirmininkės Linos Kružinauskienės dėka Vyželės šokėjai gali puikuotis autentiškais suvalkietiškais tautiniais kostiumais.

Pirmadienis, 10 rugsėjo 2018

KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon