Liepos 2018

Ketvirtadienis, 12 liepos 2018

PIEŠINIŲ KONKURSAS "EGLĖ IR ŽILVINAS"

 

Apie vieną iš jų noriu pasidalinti su mūsų gerbėjais,meno mylėtojais ir draugais. Į piešinių konkursą pagal Vinco Mykolaičio-Putino poemą "Eglė ir Žilvinas" nusiuntėme keletą piešinių. Jauniesiems dailininkams labai patiko tema,neįpareigojanti apsiriboti siaura mintimi. Kiek žinome poema gana ilgo turinio, tai ir kūrybai nepriekaištingai didelė suteikta erdvė. Tokio pobūdžio konkursai suteikia galimybę pasidomėti literatūra, atidžiau pažvelgti į mūsų klasiką.
Meilės tema visais laikais aktuali visiems. Laimėjusio Viliaus Antanavičiaus piešinys-išskirtinas savo technologine raiška -vaikinas pasirinko akvarelinius spalvotus pieštukus-kuriais piešiant atrandama nemažai technologinių dalykų ir nepaprastai kruopščia atlikimo maniera-kūrinys tampa įspūdingai gražus ir įdomus.Su Viliaus piešiniu išleistas 2019-metų kalendorius.Tai ne pirmas konkursas,kur dalyvauja Vilis ir laimi.Džiugu tuo,kad Viliui įvairios temos įdomios,o tai ir rodo,kad domisi viskuo.
Visiems Dailininkams linkiu kūrybingos vasaros...

Dailės studijos vadovė Stasė Zelinauskaitė.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE VYTELIŲ PYNĖJŲ BŪRELIO

Trečiadienis, 11 liepos 2018

PROJEKTAS "COMMON PARTS"

Projektas "Common Parts" - tai tarptautinis Varšuvos "Kadr" kultūros centro jaunimo susitikimas su Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centru. Jo paskirtis - pilietinis ir tarpkultūrinis jaunų žmonių švietimas, įskaitant bendradarbiavimą vietos bendruomenės labui. Projektas skirtas skatinti paauglių veiklą ir paskatinti juos kurti aplinką. Jo pagrindinė tema yra mokymasis apie bendrų erdvių valdymo gerąją praktiką, kuri suprantama kaip daugiakultūrė ir kaimyninė vietos veikla (tiek jaunimo, tiek kartų).
Projektas bus įgyvendintas 08.07-14. jaunimo erdvėje DK Kadr ir viešojoje erdvėje

Projekto vykdytojas: Kultūros namai "Kadr" Varšuvos sostinės Mokotovo rajone Varšuva.
Lietuvos partneris: Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras.

Projektas buvo finansuojamas iš Lenkijos ir Lietuvos jaunimo mainų fondo lėšų iš nacionalinio švietimo ministro subsidijos

VILKAVIŠKIO KRAŠTIEČIŲ VAKARIENĖ

 

 

Pirmadienis, 02 liepos 2018

KAI VVJC DAR NEBUVO

Visi norintys prie Vilkaviškio bibliotekos galėjo pamatyti etiudą "Žiburys". Vadovė Ilona Viltrakienė.

 Tetralizuotoje miesto šventėje "Kai VVJC dar nebuvo"

Powered by Bloogie
Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon