Lapkričio 2017

Antradienis, 28 lapkričio 2017

MOKOMĖS ŽIŪRĖDAMI FILMUS

Kito susitikimo metu kalbėsimės apie matytą istoriją, apibūdinsime pagrindinį veikėją, jo draugus, iliustruosime mintis. Kuo mums naudinga tokia mokymosi forma? Turėjome galimybę mokytis ne mokykloje – įgijome įvairesnės patirties. Bus plėtojami gebėjimai analizuoti, interpretuoti bei argumentuoti savo išvadas remiantis matytu filmu. Filmo žiūrėjimas – tai mokinių ir jų tėvelių buvimas kartu, stiprinant tarpusavio santykius. Ir toliau sieksime patirti įvairius mokymosi būdus ir formas!

„Gudručių“ būrelio vadovė
Gintarė Gudeliauskė


Pirmadienis, 27 lapkričio 2017

KAUNAS TALENT 2017

 

LITHUANIAN CUP 2017

Lapkričio 23-24 d. "Šiuolaikinio šokio" nariai dalyvavo tarptautiniame šokių čempionate "Lithuanian Cup 2017" Klaipėdoje. Ir užėmė 1 vietą. Sveikiname!!!
Vadovė Eglė Kaminskienė.

Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

RASOS LAŠELIAI

 

Trečiadienis, 22 lapkričio 2017

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS

Edukacijų metu sužinojome, kokių savybių reikia žmogui, kuris treniruoja delfinus, taip pat išgirdome daug įdomių faktų apie delfinus. Kol vyko pamoka, mūsų akį nuolat traukė žaismingi delfinai, kurie kvietė žaisti su kamuoliu ir noriai mums pozavo fotografuojami.

Kito užsiėmimo metu stebėjome jūrų liūtų maitinimą, vėliau sužinojome apie skirtingas ruonių rūšis, kurie gyvena Baltijos jūroje ir kituose žemynuose.

Nors ir pavargę po ilgos kelionės, tačiau pasisėmę daug neišdildomų įspūdžių, grįžome sau pažadėję dar ne kartą sugrįžti į šią unikalią edukacinę erdvę.

Vadovė Aira Lažauninkienė.

Antradienis, 21 lapkričio 2017

GROK JURGELI

Lapkričio 18d. "Vyželė" ir "Šokio raiškos studija" dalyvavo respublikinėje kapelų šventėje "Grok Jurgeli" Kauno sporto halėje.

Pirmadienis, 20 lapkričio 2017

FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA

Kviečiame dalyvauti Floristinių darbų parodoje - konkurse "Žiemos stebuklai". Daugiau informacijos tel. 8-342-20814.

Ketvirtadienis, 16 lapkričio 2017

VYŽELĖS STUDIJOS ŠOKĖJŲ PASIRODYMAI


Lapkričio 22d. (trečiadienį) 18 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Respublikinio vaikų liaudiškų šokių kolektyvų renginių ciklo „Po malūno sparnais“ IV koncertas, kuriame kartu su vaikų meno kolektyvais: „Šėltinis“, „Malūnėlis“, „Kalvelis“, „Papartėlis dalyvaus ir Vyželės jaunimas. Šis koncertas skirtas šokių kolektyvo "Malūnėlis" 40 - metų jubiliejui paminėti.

Trečiadienis, 15 lapkričio 2017

SKANDINAVŲ KNYGOS SAVAITĖ

"Vaidybinių improvizacijų" grupė dalyvauja "Skandinavų knygos" savaitėje. Lapkričio 13-19d.

IŠVYKA Į KAUNO MUZIKINĮ TEATRĄ

 

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon