2016

Penktadienis, 30 gruodžio 2016

IŠVYKAVadovė Irada Miltinienė
Trečiadienis, 14 gruodžio 2016

KVEPIA KALĖDOM...


Šiandien gruodžio 14 d. AJC pakvipo Kalėdom!!! Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Judita Skystimienė su 8-10 klasių mokiniais bei jaunuoliais iš socialinės pagalbos centro kepė Kalėdinius meduolius.
Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę šv. Kalėdas. O šiandien palikę už pečių stovėti Laiką pamatėme, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, nuoskaudos...

Antradienis, 13 gruodžio 2016

POPIETĖ TARPTAUTINEI SAVANORYSTĖS DIENAI PAMINĖTI


 

Pirmadienis, 12 gruodžio 2016

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA

 

 

 

 

 

 

 

 

Vadovė Aira Lažauninkienė

Trečiadienis, 07 gruodžio 2016

HOUR OF CODE

Įkvepiančiose erdvėse vienai valandai subursime daugiau nei 70 rytojaus kūrėjų. Kartu su Elza, Star Wars ar Minecraft herojais išbandysime smagias ir vis tobulėjančias programavimo užduotis.

MENTORIAI, kviečiami prisijungti prie kolegų iš Vinted, Treatwell, Danske, IBM ir kt. būrio ir įkvėpti jaunuosius Lietuvos kūrėjus. Visu turiniu ir instrukcijomis rūpinasi organizatoriai.

Renginys NEMOKAMAS. Būtina registracija.

Užsiėmimas truks 1h.

BŪTINA PATIEMS ATSINEŠTI PLANŠETINĮ ARBA NEŠIOJAMĄJĮ KOMPIUTERĮ.

 

Kyla klausimų? Susisiekite: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. "> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Mentorių ir dalyvių registracija – tel.: (8 342) 60326, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Daugiau apie pasaulinę iniciatyvą: www.hourofcode.com

 

Antradienis, 06 gruodžio 2016

SKAUTIŠKA EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Kunigas Antanas Saulaitis SJ - kunigas jėzuitas (SJ), pedagogas, rašytojas, daugelio katalikiškų ir skautų leidinių bei vadovėlių autorius, aktyvus ilgametis JAV lietuvių visuomenės veikėjas ir ilgametis išeivijos lietuvių dvasinis ganytojas, Šv. Jonų bažnyčios Vilniuje vicerektorius, misionierius Pietų Amerikoje, buvęs Palaimintojo Jurgio Matulaičio lietuvių katalikų misijos Čikagoje vadovas, aktyvus skautas ilgus metus dirbęs skautų ir jaunimo stovyklose Amerikoje, Brazilijoje bei Lietuvoje. Labai džiaugiamės, kad jis mums skyrė keletą savo valandų. Savo susitikimą su broliu skautybėje Antanu pradėjome pirmosios ir seniausios barokinės bažnyčios Lietuvoje - šv. Kazimiero bažnyčios – apžiūrėjimu. Brolis Antanas puikus pasakotojas ir gidas, aprodė bažnyčią, rūsius, net nuvedė į slaptas kertelės apžiūrėti Vilniaus panoramą, parodė savo sukauptą įvairiausių knygų kolekciją. O tuomet visi susėdome pasiklausyti jo pasakojimų apie lietuvių misijas Pietų Amerikoje, kur jis pademonstravo skaidres, papasakojo apie vietinių indėnų gyvenimą, misijos niuansus, gyvenimą Amazonės džiunglėse, parodė čionykščių gyventojų rankų darbo dirbinius, džiovintą smauglio odą ir kitus objektus, papasakojo apie Pietų Amerikos ir JAV skautų gyvenimą ir stovyklavimą, ir kiekvienam įteikė po dovanėlę. Tikrai džiaugiamės susitikę su šiuo ypatingu žmogumi. Po susitikimo s. Nomeda bus palydėjo į Lietuvos skautų sąjungos būstinę (tai organizacija, į kurta tarpukariu, Vilkaviškio skautai priklauso kitai – Lietuvos skautijos organizacijai), kur susipažinome ir prisiminėme su skautų judėjimo pradžia Lietuvoje, tų metų veiklos niuansais, organizacijos struktūra, skautiško judėjimo atkūrimo veikla, skautiškų organizacijų gausa Lietuvoje. Po išsamaus s. Nomedos pasakojimo skubėjome papietauti, o po labai sočių pietų visi ekskursijos dalyviai buvo suskirstyti į grupeles po keturis ir per pora valandų vadovaudamiesi žemėlapiu turėjo atlikti nurodytas užduotis: turėjo aplankyti Aušros vartų koplyčioje esantį Dievo Motinos paveikslą, sužinoti, kas yra votos; aplankyti Vilniaus arkikatedros šv. Kazimiero koplyčią ir sužinoti, kuo ypatingas Lietuvos skautams yra šv. Kazimieras; užlipti ant Gedimino kalno; aplankyti Pinigų muziejų, Užupio Angelą, Bernardinų sodą, šv. Onos bažnyčią; sukurti eilėraštį; suskaičiuoti Vilniaus rotušės kolonas ir t.t. Atlikę užduotis visi kartu pasigrožėjome Vilniaus miesto kalėdine egle ir savo ekskursiją užbaigėme Vilniaus akropolio prekybos centre, kur greitesnis dar spėjo ir kalėdinių dovanų namiškiams nupirkti. Grįžome kiek pavargę, bet pilni įspūdžių ir puikios nuotaikos! 

Pirmadienis, 05 gruodžio 2016

EKSKURSIJA

2016.11.25 Vaidybinių improvizacijų moksleiviai ir vadovė I.Viltrakienė lankėsi Vilniuje vykusioje mugėje ,,Mokykla 2016'' ir Kauno nacionalinio dramos teatro spektaklyje Max Frisch ,,Biografija:vaidinimas''

SKAITYMO SAVAITĖ

2016.11.18 Vaidybinių improvizacijų moksleiviai ir vadovė I.Viltrakienė dalyvavo Vilkaviškio darželyje ,,Buratinas'' vykusiame ,,Skaitymo savaitės '' renginyje.

VAIDYBINĖS IMPROVIZACIJOS

 

Trečiadienis, 30 lapkričio 2016

ŽAISLŲ DĖŽĖ

Copyright 2011 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon