All articles

Pirmadienis, 14 spalio 2019

SKAUTIŠKA AKADEMIJA

Nuolat tobulėti ir auginti kitą kartą labai svarbu, todėl „Išgyvenimo skautaujant“ programos seses Emiliją ir Aistę išsiuntėme į vadovų mokymus "Skautiška akademija", kurie vyko šį savaitgalį, spalio 11-13 d., Kaune.

Read more

Penktadienis, 11 spalio 2019

RUDUO

Nuo medžių iš lėto, lyg bijodami užsigauti, lėtai krenta dideli ir maži, geltoni ir rusvi medžių lapai. Kartais į žemę pokšteli koks kaštonas, o viršum medžių ilgomis virtinėmis ilgesingai krykšdami išskrenda paukščiai. Ruduo...
Ruduo- tai puikių akimirkų, gamtos pažinimo metas. Smagu prisirinkus iš įvairiausių lapų klijuoti ir lipdyti... Fitodizaino studijos (vad. A. Dragan) ugdytiniai pasigamino rudenines gėles. Šios puošmenos džiugins Jų namus!!! 

Read more

Ketvirtadienis, 10 spalio 2019

PAUKŠČIŲ PALYDOS 2019

Spalio 5 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai” ugdytiniai dalyvavo rudeninėse Paukščių palydose, kurios vyko  Vištyčio regioniniame parke. Šį renginį organizuoja LOD- Lietuvos ornitologų draugija. Po renginio duomenys apie užregistruotus paukščius yra perduodami draugijai, kuri vėliau perduos informaciją Europos paukščių stebėjimų centrui. Organizatoriai siekia didinti visuomenės susidomėjimą paukščiais ir jų apsauga.

Read more

Antradienis, 08 spalio 2019

VILKAVIŠKIO KRAŠTAS

Spalio 4 d. Vaidybinių improvizacijų (vad. I.Viltrakienė) ir Vizualiųjų menų (A.Birštonas) programos dalyvavo edukaciniame užsiėmime "Vilkaviškio kraštas" Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. Su Vilkaviškio rajono įdomybėmis supažindino Gitana Vosylienė.

Read more

Pirmadienis, 07 spalio 2019

ĮVAIRIASPALVIAI RUDENINIAI LAPAI PAŽADINA VAIKŲ FANTAZIJAS

Geras oras, puiki nuotaika ir įvairiaspalviai rudeniniai lapai pažadina vaikų fantazijas. Štai kokie gražūs Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro "Pelėdžiukų mokyklėlės" vaikučių rudeniniai paukšteliai. Įdomu? Prisijunk ir tu!

Read more

VILKAVIŠKIO SKAUTŲ ISTORIJOS PAIEŠKOS

Spalio 1-ąją, skautų įkūrimo Lietuvoje prieš 101 metus dieną, Vilkaviškio skautų ,,Gražinos" draugovės sesės Aistė Plukaitė, Milda Lapaitytė, Miglena Petraitytė ir Augustė Jaškūnaitė su vadove Egle dieną praleido Vilniuje.
Pasiraitoję rankoves ir pasipuošę baltomis pirštinėmis nuo 10 valandos ryto kibo į Vilkaviškio skautų istorijos tarpukariu paieškas Lietuvos centriniame valstybės archyve. Čia taip pat susitikome ir su mylima sese Nomeda Bepirštyte.
Išsaugoti dokumentai nustebino ne tik gausumu, bet ir turiniu. Vienas jų: Vilkaviškio Margio draugovei (tai pirmoji Vilkaviškio skautų draugovė, įkurta 1920-02-24) priklausė rašytojas Kazys Bradūnas: ir žinoma daug kitų faktų, sudėties raportų tuntininkui, metraščiai ir t.t Po trumpos pietų pertraukėlės sesės atgavę jėgas pabaigė tikrinti beveik visą vežimaitį aplankų, tačiau čia tik maža dalelė darbo. Labai dėkojame visiems LCVA darbuotojams už kantrybę, pagalbą ir puikių sąlygų skaitinėti sukūrimą. Mes dar tikrai sugrįšime, nes tiek daug liko neperžiūrėta.

Read more

Ketvirtadienis, 03 spalio 2019

TARPTAUTINIS DAILININKŲ PLENERAS

Praeitą savaitę, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytoja Audronė Gurinskienė dalyvavo tarptautiniame dailininkų plenere Tolminkiemyje, K. Donelaičio muziejuje. Plenere dalyvavo aštuoni Lietuvos dailininkai ir aštuoni dailininkai iš Rusijos. Tapytojai stengėsi pajusti poetišką vietovės dvasią ir ją perkelti į savo drobes. Audronei ši savaitė buvo darbinga, įdomi, kupina įspūdžių. Tapybos darbų paroda po keleto mėnesių atkeliaus ir į Lietuvą, tuomet kviesime ją aplankyti.

Read more

Antradienis, 01 spalio 2019

VASAROS PRISIMINIMAI ŽAISMINGAI

Vasaros spalvos, prisiminimai ir žaismingi gyvūnai. Šilko tapybos pradžiamokslio programos būrelio mokinių, rugsėjo mėnesio darbai. Vadovė V. Plaušinienė.

Autorius: Elma 9m.

Read more

PENKTADIENIO SUEIGA

Rugsėjo 27 d. „Išgyvenimas skautaujant“ programoje (vad. E. Budrytė- Vilbikė) penktadieninėje sueigoje žaidė šaradas piešiant, kurias mums pravedė broliai Tadas S., Tadas G., Narvydas!

Read more

Pirmadienis, 30 rugsėjo 2019

ŽIBINTAI- JAUKIEMS RUDENS VAKARAMS

Trumpėja dienos, darosi šalčiau ir tamsiau. Vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Kad vakarai būtų jaukūs ir šilti "Floristikos" būrelio (vad. A. Dragan) ugdytiniai pasigamino žibintus. Juk žvakės liepsna ramina ir padeda atsikratyti įtampos, įkvepia geriems darbams, praskaidrina gražias mintis. 

Read more

Penktadienis, 27 rugsėjo 2019

KONKURSAS EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI

Rugsėjo 25 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro "Vokalinės studijos" (vad. G. Akucevičienė) ugdytinė Vita Bieliukaitė dalyvavo konkurse- festivalyje, skirtame Europos kalbų dienai paminėti, kuris vyko Pilviškių "Santakos" gimnazijoje.

Read more

Pirmadienis, 23 rugsėjo 2019

Antradienis, 17 rugsėjo 2019

Pirmadienis, 16 rugsėjo 2019

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į AUKŠTAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Jaunieji gamtos tyrinėtojai keliauja ir mokosi pažinti Lietuvos gamtą

Programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai” ugdytiniai rugsėjo 14-15 dieną lankėsi Aukštaitijos nacionaliniame parke.

Pirmąją dieną turėjome edukacijas ir žygį miške, pelkėje, protmūšį apie bites, kopėme į 2 apžvalgos bokštus, ekskursija po Ignalinos miestą, vakarojome po žvaigždėtu dangumi prie laužo. Naktį praleidome Gamtos mokykloje.

 Antrąją dieną lankėmės senovinės bitininkystės muziejuje, Ladakalnyje, Papiliakalnės ir Ginučių piliakalnį, Ginučių malūne, Palūšėje, Labanoro mietelyje.

 


Read more

Antradienis, 10 rugsėjo 2019

Pirmadienis, 09 rugsėjo 2019

Trečiadienis, 04 rugsėjo 2019

KAS PASAKĖ BUDĖK 2019

Stovykla „Kas pasakė BUDĖK 2019“

Jau tradiciškai ketvirtąjį kartą Vilkaviškio skautai (VVJC programa „Išgyvenimas skautaujant“ ir Lietuvos skautijos Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovė, vad. E. Budrytė-Vilbikė) organizavo vasaros stovyklą „Kas pasakė BUDĖK“ Pajevonyje, liepos 30 – rugpjūčio  4 dienomis, o mūsų patyrę skautai pasiruošti stovyklai rinkosi iš vakaro.

Read more

Pirmadienis, 02 rugsėjo 2019

Antradienis, 27 rugpjūčio 2019

Pirmadienis, 26 rugpjūčio 2019

Penktadienis, 23 rugpjūčio 2019

Pirmadienis, 19 rugpjūčio 2019

TARPTAUTINĖ BALTIJOS ŠALIŲ STOVYKLA "THE JUMP"

Liepos 7-13 dienomis net 17 Vilkaviškio skautų (Vilkaviškio „Gražinos“ draugovė; VVJC programa „Išgyvenimas skautaujant“; vad. E. Budrytė-Vilbikė) dalyvavo ketvirtoje tarptautinėje Baltijos šalių stovykloje ,,The Jump“, kuri vyko Latvijos Ezernieki turizmo centre.

Pirmadienis, 08 liepos 2019

EKSKURSIJA Į IX FORTO MUZIEJŲ

Birželio 17d. stovyklos "Draugystė" vaikai lankėsi Kauno IX forto muziejuje. Susipažino su IX forto istorija, lankėsi IX forto požemiuose ir ne tik. Stovyklautojai grįžo pilni įspūdžių.

Read more

Antradienis, 02 liepos 2019

GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į VIEŠVILĖS VALSTYBINĮ GAMTINĮ REZERVATĄ

 Birželio 22 d. programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ mokiniai lankėsi Viešvilės gamtiniame rezervate. Rezervatas-griežčiausią apsaugos statusą turinti teritorija, kurioje uždrausta bet kokia žmogaus ūkinė veikla. Tuo siekiama sudaryti sąlygas gamtai tvarkytis pačiai, kaip priešistoriniais laikais.

Read more

ŽYGIS PO VIŠTYČIO APYLINKES

Birželio 14 dieną Vilkaviškio skautai (vad. E. Budrytė-Vilbikė) susiruošė į žygį po Vištyčio apylinkes. Susirinkę dalyviai atidarė savo žygį rikiuote, kur po raportų ir vėliavos pagerbimo, aptarėme žygio maršrutą ir būtinus daiktus. Tuomet autobusu nuvažiavome iki Lankupkos, kur pradėjome žygiuoti link mūsų nakvynės vietos.

Read more

Pirmadienis, 10 birželio 2019

KARTU MES GALIM DAUG

Ar gali vasara prasidėti geriau?!!
Dalinamės įspūdžiais iš Drevernos, kur birželio 5-7 d. jau 14-ąjį kartą vyko Jaunimo vasaros akademija "Kartu mes galim daug!"!!!
Kai vienoje vietoje susirenka daug jaunų, energingų, kūrybingų žmonių, nuoboduliui vietos nėra! Nuo sportinių varžybų, edukacinių išvykų, kūrybinių dirbtuvių iki diskotekų, koncerto, draugystės laužo ir dar daug kitų gerų dalykų! O kur dar puikus oras, nuostabūs vaizdai, maudynės mariose ir smagūs naktinėjimai!..
Ir nors vis dar skauda kojas, gavome padidintą dozę pačių geriausių emocijų.

Read more

Ketvirtadienis, 06 birželio 2019

ŠEIMOS ŠVENTĖ NYKŠTUKO BŪRELYJE IR PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖJĖLE

Gegužės 30 d. "Nykštuko" būrelio ir "Pelėdžiukų mokyklėlės" ugdytiniai paminėjo "Šeimos šventę". Parodė programėlę tėveliams ir išleido vyresniuosius draugus į mokyklą. Eilėraščiai, dainelės, šokiai ir linksmybės žaidimų kambaryje. Smagumėlis!!! Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

Pirmadienis, 03 birželio 2019

KELIAUJANTI DAINA

Gegužės 31 d. "Gyvo balso perlų" solistė Gabija Kriščiukaitytė,Vokalinės studijos solistė Vita Bieliukaitė dalyvavo IV regioniniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje "Keliaujanti daina".

Read more

Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

SKAUTŲ IŠVYKA Į METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

 Šeštadienį, 2019-05-25, mes Vilkaviškio skautai (LS Vilkaviškio "Gražinos" draugovė, VVJC programa "Išgyvenimas skautaujant"; vad. E. Budrytė-Vilbikė) vykome į Metelių regioninį parką. Nuvykę prie Metelių apžvalgos parko savo veiklą pradėjome rikiuote.

Read more

Trečiadienis, 29 gegužės 2019

KONCERTAS - VOKALINĖS STUDIJOS IR GYVO BALSO PERLŲ PROGRAMOS

Gegužės 23 d. Atvirame jaunimo centre vyko Vokalinės studijos ir programos "Gyvo balso perlai" (vad. G. Akucevičienė) mokinių koncertas "Aš, daina ir draugai". Koncertas buvo skiriamas mokinių tėveliams bei Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro bendruomenei.

Read more

VASAROS BELAUKIANT

Gegužės 22 d. šviečiant pavasario saulei Atviro jaunimo centro (specialistė darbui su jaunimu R. Mikulytė) jaunuoliai išsiruošė prie Paežerių ežero. Jaunuoliai žaidė stalo žaidimus, kepė ant laužo dešreles, o kai kas jau atidarė "vasaros sezoną" - patikrino ežero vandens temperatūrą.
Jaunuoliai į Atvirą jaunimo centrą grįžo su geromis emocijomis.

Read more

Antradienis, 28 gegužės 2019

VYŽELĖ

Savaitgalį (gegužės 25 d) Šakių kultūros centre vyko respublikinis ugdymo įstaigų ir kultūros centrų liaudiškų šokių kolektyvų konkursinis festivalis "Jievaro tiltu", skrtas Juozo Lingio 100- osioms metinėms paminėti. Renginyje, kurį kartu su Šakių kultūros centru organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras, dalyvavo 11 jaunimo šokių grupių iš Joniškio, Šakių, Šiaulių, Akmenės, Punsko, Anykščių, Panevėžio ir Vilkaviškio. Vyželės jaunimas iškovojo II vietą ir buvo apdovanoti piniginiu prizu. Vienintelė konkurso nominacija už išraiškingiausiai atliktą Juozo Lingio šokį "Aštuonnytis" taip pat atiteko Vyželės šokėjams.
Birželio mėnesį Vyželės jaunimas ir jauniai savo programą pristatys festivalyje Šilutėje, o sezoną užbaigs studijos koncertu Vilkaviškio miesto šventės metu.

Read more

Pirmadienis, 27 gegužės 2019

DAILĖS STUDIJOS PARODOS ATIDARYMAS

Gegužės 25 d. Vilkaviškio kultūros centre vyko "Dailės studijos" (vad. S. Zelinauskaitė) ugdytinių darbų parodos atidarymas. Paroda veiks iki birželio 7 d. 9kab.

Read more

GAMTININKAI KELIAUJA

Gegužės 18 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ ugdytiniai aplankė Nemuno deltų regioninį parką. Vykome į Rusnės salą, kur mūsų laukė laivas. Plaukdami Atmatos, Minijos, Skirvytės upėmis, Kuršių mariomis klausėmės kapitono pasakojimų, grožėjomės kraštovaizdžiu ir šių vietovių biologine įvairove.

Read more

Ketvirtadienis, 23 gegužės 2019

DEIMANTĖS ČĖSNAITĖS PARODA

Deimantė Čėsnaitė - ,,Aušros'' gimnazistė. Jau ketverius metus lankanti Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro fotografijos studiją. Čia mokytojo Jono Juškevičiaus pastūmėta ji ir atradusi savo hobį.
Autorės paroda Vilkaviškio kultūros centre veiks iki birželio 23 d.
Foto: Jonas Juškevičius.

Read more

Pirmadienis, 20 gegužės 2019

PASIILGOME VASAROS

Kviečiame aplankyti Dailės studijos mokinių darbų parodą, kuri veikia Vilkaviškio kultūros centre 9 kabinete, parodos pristatymas gegužės 25 d.

Read more

RESPUBLIKINIS KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS - 40 PAUKŠČIŲ BELAUKIANT

Milda Kalavinskaitė Respublikiniame 2019 metų kūrybinių darbų parodoje - konkurse "40 paukščių belaukiant" gavo nominaciją už kūrybiškumą.

Read more

Penktadienis, 17 gegužės 2019

VIKTORINA "KAS TAI?"

Gegužės 15d. - 16d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko prevencinis renginys - viktorina "Kas tai?", kurį organizavo "Vaidybinių improvizacijų" programa (vad. I. Viltrakienė), laimėjusios komandos buvo apdovanotos skaniais prizais.

Read more

Trečiadienis, 15 gegužės 2019

VAIKŲ KIEMO 2019 AKIMIRKOS

Gegužės 9 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras sukvietė į kasmetinę liaudies kūrybos atlikėjų popietę "Vaikų kiemas". (šventės koordinatorė VVJC metodininkė A. Vasiliauskaitė). Dalyvius sveikino dekanas Vytautas Gustaitis, o centro bendruomenės vardu sveikino VVJC direktorė Elena Savickienė.

Read more

Pirmadienis, 13 gegužės 2019

LIETUVOS SKAUTIJOS PAVASARIO ŠVENTĖ

Balandžio 27 d., šeštadienį, daugiau nei 20 Vilkaviškio skautų (vad. E. Budrytė-Vilbikė) vykome į Jurbarką dalyvauti Lietuvos skautijos pavasario šventėje „Kur Jurgis, ten ir Barkus“.

Read more

Penktadienis, 10 gegužės 2019

POPCHORO "ABĖCĖLĖS" JUBILIEJINIS KONCERTAS

Gegužės 3d. Popchoras "Abėcėlė" šventė 25 - erių metų jubiliejų. Ta proga Vilkaviškio kultūros centre buvo surengtas jubiliejinis koncertas „Kur mano pradžia?“.

Read more

Ketvirtadienis, 09 gegužės 2019

IŠRINKTI 2019 METŲ 1-4 KLASIŲ LIETUVOS GAMTININKAI

Gegužės 6 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkursas ,,Lietuvos gamtininkas“. Šiais metais į renginį buvo pakviesti 70 pirmąjį konkurso atrankos etapą laimėjusių 1-4 klasių dalyvių iš visos Lietuvos.

Read more

Antradienis, 07 gegužės 2019

Ketvirtadienis, 02 gegužės 2019

ABĖCĖLĖS KONCERTAS

GEGUŽĖS 3 d. 18 val. „ABĖCĖLĖS“ - 25-mečio koncertas „Kur mano pradžia?“ skirtas motinos dienos progai.

Read more

Antradienis, 30 balandžio 2019

GRAŽIAUSIA PAVASARIO ŠVENTĖ

Artėja gražiausia pavasario šventė - Mamos diena. Galvojate kaip pasveikinti savo mamą?  Fitodizaino studijos (vad. A. Dragan) ugdytinė Raminta savo rankomis sukūrė aguonų paveikslą.  

Ir Jūs nustebinkite savo Mamas!

Read more

EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖ 2019 VILKAVIŠKYJE

VAKAR (balandžio 29d.) VYKO EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖ 2019 VILKAVIŠKYJE!
Vilkaviškio jaunimas, kartus su vietos sprendimų priėmėjais, prie arbatos diskutavo tema - "Jaunimo užimtumo galimybės Vilkaviškyje". Džiaugiamės, kad išsakėme savo idėjas ir iniciatyvas, girdėjome vieni kitus ir į šiandienos temą pažvelgėme iš skirtingų perspektyvų.

Read more

Pirmadienis, 29 balandžio 2019

PILIETINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA "DAROM"

Balandžio 27 d. "Jaunojo pasieniečio" būrelio ugdytiniai ir Atviro jaunimo centro jaunuoliai dalyvavo pilietinėje aplinkos tvarkymo akcijoje "Darom". Akcija vykdė Vištyčio regioniniame parke.
Prisidėjome siekdami ir švaresnės gamtos, ir prasmingo laisvalaikio praleidimo. Veiklos tikrai netrūko...

Read more

Penktadienis, 26 balandžio 2019

ATVELYKIO ŠVENTĖ

Šiandien (balandžio 26 d.). Popchoras „Abėcėlė“ (vad. D. Paukštaitienė) dalyvavo - atvelykio šventėje - koncerte "Vaikai - vaikams" Kybartuose.

Read more

JAUNIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI UGDOSI GAMTOJE

,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ ugdosi gamtoje

Balandžio 13 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ ugdytiniai keliavo į Krekenavos regioninį parką. Čia vyko edukacinis užsiėmimas ,,LOBIAI“ ,apžiūrėjome lankytojų centro ekspoziciją. Įvairias veiklas išbandėme potyrių take. Vėliau vykome į Pašilių stumbryną, ėjome pažintiniu Girinio taku, grįždami užsukome į Kėdainių senamestį.

Read more

Ketvirtadienis, 25 balandžio 2019

JAUNIMO UŽIMTUMO GALIMYBĖS VILKAVIŠKYJE

Kviečiame Vilkaviškio jaunimą ir sprendimų priėmėjus pokalbiui prie arbatos apie užimtumo galimybes Vilkaviškyje!

Visi ateinantys į renginį privalo užsiregistruoti anketoje.
https://forms.gle/Wpv6yvp2o3NCTDku8

Renginio vieta - Vilkaviškio Atviras jaunimo centras.
Laikas - 15 valanda.
Kilus klausimams galite kreiptis.
El. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. nr. +37062073112

Asmeniniai duomenys renkami dėl galimybės susisiekti su renginiu susijusiais klausimais, jie nebus perduodami trečiosioms šalims ir naudojami kitokiais tikslais nei „Prie arbatos" renginiui.
Taip pat, užpildę registracijos formą jūs sutinkate renginio metu būti fotografuojama/fotografuojamas ir kad nuotraukos būtų viešinamos.
https://www.facebook.com/events/415044782378083/

Read more

Trečiadienis, 24 balandžio 2019

KAUKĖS AKIMIRKOS

Balandžio 4 d. vyko rajoninė teatro šventė "Kaukė 2019".

Read more

Penktadienis, 19 balandžio 2019

SVARBI INFORMACIJA APIE VMI

Gerb. mokytojau,
Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią
veiklą 1 arba įsigyti verslo liudijimą 2 . Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o
jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI)
aptarnavimo padalinį.
Jei veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po
žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.
Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.
VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama
supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią
veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.
Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI
specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060.
Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5
metus.
Read more

VAIDYBINĖS IMPROVIZACIJOS VEDĖ UŽSIĖMIMUS

Balandžio 17 - 18 d. programos „Vaidybinės improvizacijos“ (vad. Ilona Viltrakienė) lankėsi lopšelyje –darželyje „Pasaka“.

Read more

Ketvirtadienis, 18 balandžio 2019

VELYKINIŲ DEKORACIJŲ TECHNIKOS IR ŠIUOLAIKINIAI MEDŽIAGŲ PANAUDOJIMO SPRENDIMAI

Prieš gražiausią pavasario šventę - Velykas, balandžio 16 d. Atvirame jaunimo centre vyko seminaras „Velykinių dekoracijų technikos ir šiuolaikiniai medžiagų panaudojimo sprendimai“.

Read more

Trečiadienis, 17 balandžio 2019

NORIM KILT 2019

Balandžio 13 d. programos „Jaunųjų šokėjų studijos“ (vad. E. Kaminskienė ) mokiniai dalyvavo festivalyje „Norim kilt“ Panevėžyje.

Read more

VAIKŲ KIEMAS 2019

Kviečiame į liaudies kūrybos atlikėjų popietę "Vaikų kiemą".

Nuostatai

Read more

Pirmadienis, 15 balandžio 2019

VIBELIFT - JAUNIMO FESTIVALIS

Balandžio 11d. programos „Vizualiųjų menų būrelis“ (vad. A. Birštonas) vyko į jaunimo festivalį ,,VIBELIFT'' Vilniuje.

Read more

SKAMBĖK DZŪKIJA 2019

Balandžio 13d. "Jaunieji vokalistai" (vad. E. Linkevičienė) dalyvavo "X Respublikiniame vokalistų konkurse "Skambėk Dzūkija 2019".

Read more

Trečiadienis, 10 balandžio 2019

RUOŠIAMĖS VELYKOMS

Floristikos būrelio ir Fitodizaino studijos mokiniai ruošiasi ir laukia Velykų. Norintys prisijungti, laukiame antradieniais nuo 14.00 val. ir ketvirtadieniais nuo 14.00 val. Atvirame jaunimo centre.

Read more

Antradienis, 09 balandžio 2019

FESTIVALIS "GRAŽIAUSIU TAKU"

Balandžio 6 d. Popchoro "Abėcėlės" (vad. D. Paukštaitienė) ugdytinė Urtė Savickaitė dalyvavo festivalyje „Gražiausiu taku“, kuris vyko Kaune.

Read more

Pirmadienis, 08 balandžio 2019

EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖ 2019 - AMBASADORIŲ MOKYMAI

 

Balandžio 5 – 7 d. Atviro jaunimo centro darbuotojos (V. Denutienė, R. Mikulytė) dalyvavo Europos jaunimo savaitėje 2019 ambasadorių mokymuose.

Read more

Ketvirtadienis, 04 balandžio 2019

SUSITIKIMAS SU SIMONU NEKROŠIUMI

Balandžio 3d. Atviro jaunimo centro jaunuoliai susitiko su Simonu Nekrošiumi, Vilkaviškio kultūros centre. Gaudėme vėją su vėjo arfomis! O gal vėjas gaudė mus? Koks skirtumas - svarbu buvo smagu.

Read more

Trečiadienis, 03 balandžio 2019

Antradienis, 02 balandžio 2019

Pirmadienis, 01 balandžio 2019

TEATRO FESTIVALIS "ŽODŽIAI"

Kovo 29d. "Vaidybinių improvizacijų" programos (vad. I. Viltrakienė) ugdytiniai dalyvavo teatro festivalyje "Žodžiai", kuris vyko Vilniuje.

Read more

SPEKTAKLIS KITOKS

Kovo 26d. Vilkaviškio kultūros centre vyko spektaklis „Kitoks“. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro bendruomenės narių, minint dauno sindromo dieną, parengė šio centro vaidybinių improvizacijų programos vadovė Ilona Viltrakienė. Šio spektalio choreografė Eglė Kaminskienė, dailininkė Audronė Gurinskienė, vizualizacija Kamilė Blauzdytė ir Ieva Kumpytė.

Read more

Penktadienis, 29 kovo 2019

PAUKŠTIS AR KATĖ?

Šilko tapybos pradžiamokslio darbai (vadovė Vaida Plaušinienė)
Stilizacija, netikėtumas ir spalvos. Atspėkit, paukštis ar katė?

Read more

Ketvirtadienis, 28 kovo 2019

IŠVYKA Į PODVARKO MIŠKĄ

Gražią šeštadienio dieną (kovo 23d.) Atviro jaunimo centro jaunuoliai vyko į Podvarko mišką. Podvarko miške jaunimo jau laukė užduotys, kiekvienas turėjo pasidaryti savo nuotrauką, pabūti su savimi gamtoje. Atsigręžti į save buvo sunku. Nes taip ir išsiskyrėme...nekaip...neišsiaiškinę, apsižodžiavę, susimąstę...net neatsisveikinom...

Read more

Trečiadienis, 27 kovo 2019

SU PIRMA PAUKŠČIO GIESME

Kovo 22 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ ugdytiniai dalyvavo renginyje ,,Su pirma paukščio giesme“, kurį organizavo Vilkaviškio raj. Suvalkijos kultūros centras-muziejus.

Read more

KELIAUTOJAS ROBERTAS ŠUKŠTA

Kovo 22d. Atvirame jaunimo centre lankėsi keliautojas Robertas Šukšta.
Tik ypatingos kelionės prasideda nuo... susitikimų, kurie įkvepia.

Read more

DAINUOJU LIETUVAI

Kovo 22 d. programos "Gyvo balso perlai" (vad. G. Akucevičienė) ugdytinė G. Kriščiukaitytė dalyvavo rajoniniame pilietiniame dainos festivalyje "Dainuoju Lietuvai", kuris vyko Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje.

Read more

Antradienis, 26 kovo 2019

Pirmadienis, 25 kovo 2019

IŠVYKA Į PAEŽERIUS

Kovo 21d. Atviro jaunimo centro jaunuoliai vyko į Paežerius. Išvykos metu jaunuoliai žaidė linksmus žaidimus, išbandė jėgos ištvermę, judrumą, skanavo ant laužo keptus zefyrus. Jaunuoliai į Atvirą jaunimo centrą grįžo pakilios nuotaikos.

Read more

Penktadienis, 22 kovo 2019

Ketvirtadienis, 21 kovo 2019

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA ATVIRAME JAUNIMO CENTRE

 

Kovo 20 dieną Atviras jaunimo centras minėjo Pasaulinę Žemės dieną.

Read more

Antradienis, 19 kovo 2019

SENGIRĖ

Kovo 15 dieną ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ dalyvavo filmo ,,Sengirė“ peržiūroje. Po filmo vyko susitikimas su režisieriumi Mindaugu Survila. Filmo tikslas – kuo daugiau žiūrovų supažindinti su Lietuvos unikaliomis Sengirėmis ir jų svarba, bei jose vykstantį gyvenimą, kurio nemato įprasta žmogaus akis.

Read more

Pirmadienis, 18 kovo 2019

PAUKŠČIAI SUGRĮŽTA Į NAMUS

Kovą prasidėjus kalendoriniam pavasariui pirmieji jo pranašai yra parskrendantys paukščiai. Šis laikas tinkamiausias laikas pasirūpinti sugrįžusių sparnuočių ,,būstu“, įkelti naujus inkilus.

Read more

Penktadienis, 15 kovo 2019

STUDENTŲ KŪRYBOS DARBŲ PARODA

Kovo 14d. Atviras jaunimo centras buvo skulptūros studentų kūrybos darbų parodoje ...ir ne tik!
O Tu - ar "prisimatavai" jausmą narve...

Read more

Ketvirtadienis, 14 kovo 2019

LABAS, AŠ - LIETUVA

Šokių studija "Vyželė" ir programa "Šokio raiškos studija" (vad. S. Jankienė) dalyvavo kovo 11 -osios koncerte "Labas, aš - Lietuva", Vilkaviškio kultūros centre.

Read more

KOVO 11 D. RENGINYS

Kovo 11 d. - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną "Jaunieji vokalistai" (vad. Edita Linkevičienė) dalyvavo iškilmingame renginyje Kaune, VDU rūmuose.

Read more

Trečiadienis, 13 kovo 2019

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Šiemet Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena buvo ypatinga!

Read more

FESTIVALIS "SEPTYNIOS NATOS"

Kovo 9d. Popchoro "Abėcėlės" ugdytinės dalyvavo VIII - jame respublikiniame dainos festivalyje "Septynios natos"

Read more

Antradienis, 12 kovo 2019

ATVIRO JAUNIMO CENTRO IŠVYKA

 2019-03-08 Atviro jaunimo centro išvyka.

Read more

NAKTINIS PĖSČIŲJŲ ŽYGIS

Ką Tu veikei kovo 8 -osios naktį? "Jaunojo pasieniečio" būrelis (vad. A. Birštonas) dalyvavo 27 kilometrų naktiniame pėsčiųjų žygyje ,,Tauriečiai'', skirtame paminėti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dieną Zapyškyje.

Read more

Penktadienis, 08 kovo 2019

VILKAVIŠKIO SKAUTAI IEŠKO SENŲJŲ SKAUTŲ

Vilkaviškio skautai ieško senųjų skautų
2020 m. minėsime skautų judėjimo veiklos Vilkaviškyje 100 metų jubiliejų, tad ieškome senųjų skautų ar jų artimųjų, kurie galėtų pasidalinti pasakojimais, užfiksuotomis akimirkomis ar kitais skautiško gyvenimo atributais.

Su mumis susisiekti galite telefonu 860034498 (vadovė Eglė), el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Read more

Ketvirtadienis, 07 kovo 2019

ATVIRO JAUNIMO CENTRO UŽGAVĖNĖS

 Kovo 5 d. Atviro jaunimo centro jaunuoliai dalyvavo nuotaikingoje žiemos išvarymo šventėje - 'Nu Tep Da Nebuvo".

Read more

Antradienis, 05 kovo 2019

KAZIUKO MUGĖ 2019

O buvo taip...
Kovo 1 d. VVJC šurmuliavo jau tradicine tampanti Kaziuko mugė. Ačiū visiems dalyvavusiems, susitiksime kitais metais!!!
Taip pat Ačiū "Vizualių menų" būreliui už įamžintas akimirkas.

Read more

Pirmadienis, 04 kovo 2019

Ketvirtadienis, 28 vasario 2019

SUEIGOS

Vasario 23 - 24 dienomis mūsų draugovės broliai dalyvavo Marijampolės krašto A. Gustaičio sk. vyčių organizuojamoje brolių sueigoje "Būk su broliu", o sesės Marijampolės krašto Medeinos vyr. skaučių draugovės organizuojamoje sueigoje "Būk su sese", kurios vyko Marijampolėje.
Visą dieną dalyvavę įdomioje programoje atskirai, susitikome vakaro lauže, kur kartu ruošėme voro gyvenimo istoriją. Išsiskyrę vėl tęsėme seserišką ir brolišką bendravimą atskirai sesių ir brolių būryje!

Read more

Trečiadienis, 27 vasario 2019

MUGĖ

Read more

ŽYGIS

Vasario 24d. "Jaunojo pasieniečio būrelis dalyvavo pėsčiųjų žygyje - Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais. Pirmas bet tikrai ne paskutinis.

Read more

Pirmadienis, 25 vasario 2019

FUTBOLAS NE TIK ŽAIDIMAS

Šeštadienis su futbolu !!!
Futbolas ne tik žaidimas, bet ir gyvenimas!
,,Barca" ir ,,Žalgiris" !!!
Rezultatu 3:2 ,,Žalgiris" laimėjo!!!
Na o po futbolo visi pasistiprinome...
Remi, ačiū už smagiai praleistą laiką! Su Tavim buvo jėga!

Read more

IR SKANU IR SVEIKA

Ir skanu, ir sveika, ir žalia!!! Hmmm...
Ar gali būti kas geriau už linksmą muziką, gerus draugus... ir Virgą su Rūta!

Read more

Penktadienis, 22 vasario 2019

Trečiadienis, 20 vasario 2019

VONIOS BURBULAI

Vonios burbulai!
Susidomėjai? Ateik į "Kermošių 2019" kovo 1d. 15.00 val. VVJC ir įsigyk gerų emocijų ,,bombą"!!!

Read more

Antradienis, 19 vasario 2019

Pirmadienis, 18 vasario 2019

PIEŠIMO OLIMPIADA

Vasario 9d. Kaune vyko Prof. A. Zmuidzinavičiaus Piešimo olimpiada. Joje dalyvavo Dailės studijos ugdytinė Kamilė Ožalaitė. Laimėjo II vietą.https://saf.ktu.edu/…/apie-100-moksleiviu-rungesi-piesimo-…/

Read more

Penktadienis, 15 vasario 2019

Ketvirtadienis, 14 vasario 2019

Trečiadienis, 06 vasario 2019

ANIMACIJOS TAPERIAI

Vasario 5 d. Atvirame jaunimo centre vyko kūrybiniai užsiėmimai "Animacijos taperiai".

Read more

Antradienis, 05 vasario 2019

PIEŠIMO OLIMPIADA 2019

Dailės studijos (vad. Stasė Zelinauskaitė) mokiniai atkakliai ruošiasi į KTU piešimo olimpiadą,-tai vienas iš labai rimtų konkursų...
2017m. olimpiados 1 vietos nugalėtojas, Valdemaros Jasulaitytės piešinys, VVJC Dailės studija.

Read more

Ketvirtadienis, 31 sausio 2019

PASAULINĖ SNIEGO DIENA

Sausio 30d. Atviras jaunimo centras nepraleido progos pasidžiaugti sniegu - Pasaulinę sniego dieną! Akimirkos iš Lenkijos Szelmet žiemos pramogų centro.

Read more

Ketvirtadienis, 24 sausio 2019

BULVIŲ PLOKŠTAINIO DIENA

Vakar (sausio 23d.) Atvirame jaunimo centre vyko kulinarijos užsiėmimai. Merginos Atvirame jaunimo centre kepė kugelį. Niam, niam, niam... Tariam didelį AČIŪ Miglei, Rusnei ir Ugnei.

Read more

Antradienis, 22 sausio 2019

ŠILKO TAPYBOS PRADŽIAMOKSLIO DARBAI

Nauji metai, nauji darbai. Jaukinamės šilką ir piešiam pirmas šių metų mandalas...
Šilko tapybos pradžiamokslio darbai (vad. Vaida Plaušinienė).

Read more

Pirmadienis, 21 sausio 2019

LAISVALAIKIS ATVIRAME JAUNIMO CENTRE

Dalinamės akimirkomis...
Sausio 16d. Atvirame jaunimo centre vyko stalo žaidimų popietė,o sausio 17d. vyko Filmų vakaras (specialistės darbui su jaunimu - Rūta Mikulytė, Virginija Denutienė).

Read more

Penktadienis, 18 sausio 2019

Ketvirtadienis, 17 sausio 2019

KERMOŠIUS 2019

Read more

Trečiadienis, 16 sausio 2019

DALYVAVO MIESTO RENGINYJE

Vaidybinių improvizacijų (vad. Ilona Viltrakienė) komanda dalyvavo miesto renginyje "Meškutės Kalėdos".

Read more

EKSKURSIJA Į VILNIŲ

Baigiantis metams „Jaunieji gamtos tyrinėtojai” (vad.Aira Lažauninkienė) aplankė Vilniuje esantį Zoopark’ą ir Skypark’ą. Ne tik pramogavome, bet ir daug naujo sužinojome apie egzotiškus gyvūnus bei turėjome galimybę su kai kuriais iš jų susipažinti artimiau. Apsilankėme jų gyvenamosiose aplinkose, kur gyvūnai gali laisvai judėti, stebėjome jų maitinimą ir juos galėjome pamaitinti patys.

Read more

Antradienis, 15 sausio 2019

TRYS KARALIAI PAMIŠKĖJ

Sausio 5-6 d. "Išgyvenimas skautaujant" (vad. E. Budrytė- Vilbikė) organizavo draugovės sueigą "Trys karaliai pamiškėj".
Patyrę skautai susirinkę iš vakaro sausio 4 d. gilino komandinio darbo įgūdžius, sprendė galvosūkius, diskutavo, pažindinosi su kitomis skautiškomis organizacijomis, mokėsi dainų su s. Miglė Būdaitė.

Read more

Pirmadienis, 14 sausio 2019

TRADICINIS TARPTAUTINIS PAGARBOS BĖGIMAS

Sausio 12d. „Jaunojo pasieniečio“ būrelio nariai (vad. A. Birštonas) Vilniuje startavo tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas žuvusiesiems už Lietuvos laisvę 1991 metais pagerbti. Jau 28-ąjį kartą vyksiantis bėgimas prasidėjo nuo žuvusiųjų poilsio vietos Antakalnio kapinėse ir driekėsi Vilniaus gatvėmis iki televizijos bokšto.

Read more

PAJUSK SKAMBANČIĄ ŽIEMĄ

Sausio 12d. Popchoro "Abėcėlės" vadovė D. Paukštaitienė ir ugdytinė G. Bendžiūnaitė dalyvavo dainos ir šokio studijos "Kotita" koncerte, Marijampolėje.

Read more

Trečiadienis, 09 sausio 2019

DĖL PRANEŠIMO APIE KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMAS VEIKAS

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba, atsižvelgdama į 2018 m. birželio 27 d. priimto Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo pakeitimus ir papildymus, atkreipia institucijų dėmesį ir primena, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo apie jam žinomą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką privalo pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybai, Lietuvos Respublikos prokuratūrai arba ikiteisminio tyrimo įstaigai.

Read more

Pirmadienis, 07 sausio 2019

Pirmadienis, 31 gruodžio 2018

BALTA PASAKA

 

Apžvelgdami 2018-ųjų rudens pusmečio veiklą-surengtomis parodomis-išlydėtų studentų ,vasaros darbų,bei ta pačia studentų keliaujančia paroda po rajoną,galime pasidžiaugti ir dalyvavimu konkursuose.

Read more

JUBILIEJINIS KONCERTAS

Šios Kalėdos buvo ypatingos Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro liaudiškų šokių studijos „Vyželė“ šokėjams ir šio kolektyvo gerbėjams. Antrąją Šv. Kalėdų dieną įvyko Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro liaudiškų šokių studijos „Vyželė“ jubiliejinis 20-ies metų scenoje šventinis koncertas.

Read more

SVEIKA ŽIEMUŽE

2018m. gruodžio 20 d. vyko"Nykštuko" būrelio ir "Pelėdžiukų mokyklėlės" Kalėdinė šventė - "Sveika žiemuže". Šiemet šventėje netrūko staigmenų! Mokytoja kartu su ugdytiniais surengė pasirodymą ir sveikino su artėjančiomis šventėmis. O kaip gi be Kalėdų Senelio, tradicinių šokių, eilėraštukų. Akys žibėjo o širdys džiaugėsi nuo gautų dovanų

Read more

MEŠKUTĖS KALĖDOS

Gruodžio 17d. mes dalyvavome Kalėdiniame miestelyje. O mums liūdėti neleido Meškutė ir Antytė.

Read more

Ketvirtadienis, 20 gruodžio 2018

KALĖDŲ SENELIO DIRBTUVĖS

Gruodžio 18d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko Kalėdų senelio dirbtuvės. Neformaliojo švietimo mokytoja Aušra Dragan vedė užsiėmimą tėveliams su vaikučiais - "Pasigaminkime kalėdų nykštuką".

Read more

Antradienis, 18 gruodžio 2018

DALYVAVOME BETLIEJAUS TAIKOS UGNIES PERDAVIME

Šiandien "Išgyvenimas skautaujant" ugdytiniai dalyvavo Betliejaus taikos ugnies perdavime iš Lenkijos harcerų (skautų) Cypliškių mokykloje Lenkijoje! Džiaugdamiesi parsivežė ugnelę į Vilkaviškį ir jau šiandien pasidalins ja su mūsų mieste veikiančiomis įstaigomis, taip pat 18 val. ją pristatys į Vilkaviškio švč. Mergelės Marijos apsilankymo katedrą! Parsineškite taikos ugnelę ir į savo namus!

Read more

X FAKTORIUS

Gruodžio 9d. "Šiuolaikinio šokio" ir "Jaunųjų šokėjų studijos" (vad. Eglė Kaminskienė) ugdytinės dalyvavo televizijos laidoje X faktorius .

Read more

Trečiadienis, 12 gruodžio 2018

ŽIEMOS PUOKŠTĖ

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje 2018 m. gruodžio 6 dieną buvo surengtas kasmetinis floristinių kompozicijų respublikinis konkursas-paroda ,,Žiemos puokštė -2018“. Jame dalyvavo "Floristikos būrelio" (vad. A. Dragan) ugdytinės ir laimėjo dvi trečias vietas

Read more

Pirmadienis, 10 gruodžio 2018

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS

"Vizualiųjų menų būrelis įvertintas" ,,Krištolinio objektyvo" ir Lietuvos mokinių fotografijos konkursuose. Daug laimės ir įspūdžių!

Read more

LITHUNIAN CUP

"Šiuolaikinio šokio būrelio" ir "Jaunųjų šokėjų studijos" akimirkos iš konkurso "Lithuanian cup", kuris vyko lapkričio 22-25d.

Read more

Trečiadienis, 05 gruodžio 2018

VYŽELEI-20!!!

Read more

Antradienis, 04 gruodžio 2018

MUGĖ VILNIUJE

Akimirkos iš šio šeštadienio Vilniuje, kur "Išgyvenimas skautaujant" programos ugdytiniai atstovavo skautus nevyriausybinių organizacijų mugėje S. Daukanto aikštėje! 

Read more

Pirmadienis, 03 gruodžio 2018

VYŽELĖS JUBILIEJINIS KONCERTAS

Savaitgalis šokėjams buvo ypatingas
„Vyželės“ ir "Šokių raiškos studijos" senjorai grįžo į sceną ir jau repetuoja. Nenusakomas jaudulys,susitikimo džiaugsmas, begalinis juokas,puiki nuotaika ir noras šokti. Tokie įspūdžiai po pirmųjų repeticijų.
VISŲ LAUKSIME GRUODŽIO 26 D. 16 VAL. "VYŽELĖS" KONCERTE VILKAVIŠKIO KULTŪROS CENTRE!!!

Read more

Antradienis, 27 lapkričio 2018

APKLAUSA

Mieli tėveliai,kviečiame užpildyti apklausą, užtruksite vos kelias minutes. Mums Jūsų nuomonė labai svarbi.
http://www.manoapklausa.lt/apklausa/1051506234/

Read more

Pirmadienis, 26 lapkričio 2018

ŠOKIŲ VAIVORYKŠTĖ

"Vyželės" ir "Šokio raiškos studijos" jaunimas yra pakviestas dalyvauti respublikiniame vaikų ir jaunimo šokių festivalyje "Šokio vaivorykštė", kuris vyks lapkričio 28d. M.K.Čiurlionio meno mokyklos Šokio teatre, Vilniuje.

Read more

Trečiadienis, 21 lapkričio 2018

ŠIAURĖS ŠALIŲ LITERATŪROS SAVAITĖ

Lapkričio 12d. ir 14d. "Vaidybinių improvizacijų" būrelio/programos ugdytiniai dalyvavo "Šiaurės šalių literatūros" savaitėje, kuri vyko Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje.

Read more

Pirmadienis, 19 lapkričio 2018

Penktadienis, 16 lapkričio 2018

Trečiadienis, 14 lapkričio 2018

NELIKIME ABEJINGI

Artėjant gražiausioms metų šventėms - Kalėdoms, gėriu ir grožiu norisi dalintis su visais. Vyželės šokėjai ruošiasi dalyvauti labai prasmingame renginyje.
Prisijunkime ir mes !!!

Read more

Pirmadienis, 12 lapkričio 2018

RASOS LAŠELIAI 2018

Lapkričio 10d. Popchoras „Abėcėlė“ dalyvavo festivalyje „Rasos lašeliai“

Read more

PALAIKYKIME JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ DARBĄ

https://www.facebook.com/KitaformaRV/photos/a.1814115942047424/1814125698713115/?type=3&theater

Spauskite LIKE atsidarę nuotrauką ir taip palaikykite Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro „Jaunųjų gamtos tyrinėtojų“ darbą „Laimės medžio spalvos“, kuris dalyvauja konkurse „KITA FORMA“ 2018. Ačiū!

Read more

Penktadienis, 09 lapkričio 2018

IŠVYKA Į NACIONALINĮ KAUNO DRAMOS TEATRĄ

Lapkričio 8 d. Vaidybinių improvizacijų būrelis/programa (vad. Ilona Viltrakienė) vyko į Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Nuvykus laukė edukacinė ekskursija po teatro užkulsius. O vėliau visi susirinkome žiūrėti spektaklio „Mechaninė širdis“.

Read more

Antradienis, 06 lapkričio 2018

KVIEČIAME UŽPILDYTI APKLAUSĄ

Kviečiame užpildyti apklausą, užtruksite vos kelias minutes. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Šia apklausa siekiama išsiaiškinti neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) krepšelio modelio stipriąsias bei silpnąsias puses ir remiantis Jūsų nuomone gerinti NVŠ programų tikslinio finansavimo įgyvendinimo kokybę. Gauti duomenys bus lyginami su 2016 m. vykdytos apklausos rezultatais.

Nuorodos į klausimynus

Read more

Penktadienis, 02 lapkričio 2018

HELOVINO VAKARĖLIS

Mes tikrai turime NEREALIŲ jaunuolių!!! Spalio 30d. šėlome geriausiame HELOVINO vakarėlyje! Už superinius įspūdžius AČIŪ sakome Patricijai, Simonai, Miglei, Monikai, Ugnei, Nedai, Dovydui ir Justui!

Read more

Trečiadienis, 31 spalio 2018

HELOVININĖ NUOTAIKA

Helovino nuotaika neaplenkė ir mažiausiųjų VVJC ugdytinių."Nykštuko" būrelio nariai puikiai praleido laiką Read more

Pirmadienis, 29 spalio 2018

SUEIGA KARALIUOSE

Šį penktadienį ir šeštadienį (10.26 - 27) jau tradiciškai programos "Išgyvenimas skautaujant" (vad. E. Budrytė-Vilbikė) mokiniai šventė rudenį sueigoje Karaliuose! Susirinkęs gausus beveik 30 skautų ir kandidatų į juos būrys pažindinosi, žaidė skautiškus žaidimus, mokėsi skautoramose ir linksmai leido laiką vakarinėję programoje.

Read more

HELOVINO ŠVENTĖ

Read more

DAINUOTI YRA SMAGU

Read more

Trečiadienis, 24 spalio 2018

RASTI DAIKTAI

Gal kas pasigedote, ar palikote, daiktai saugomi Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre (vytauto g. 26). Iki lapkričio 1d. pasiimti.

Read more

NAUJOKŲ KRIKŠTYNOS

2018-2019m. naujokų krikštynos į "Jaunojo fotografo" programą.

Read more

Antradienis, 23 spalio 2018

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Spalio 20d. "Vaidybinių improvizacijų" komanda lankėsi Bartninkų mokyklos-daugiafunkcio centro Pašeimenių skyriuje ir pravedė edukacinį užsiėmimą "Teatro lėlės".

Read more

Pirmadienis, 22 spalio 2018

AKIMIRKOS IŠ "GROK JURGELI 2018"

Vyželės šokių studijos ir NVŠ programos „Šokio raiškos šokėjų“ akimirkos iš šventės "Grok Jurgeli 2018"

Read more

Trečiadienis, 17 spalio 2018

RASTAS TELEFONAS

Read more

KVIEČIAME PALAIKYTI MŪSŲ ŠOKĖJUS

Spalio 20 d. 16 val. legendinėje Kauno sporto halėje šurmuliuos 49 – toji respublikinė kaimo kapelų šventė „Grok, Jurgeli 2018“.
Kartu su šauniausiomis kapelomis iš visos Lietuvos žiūrovus džiugins, tradiciškai šioje šventėje pasirodantys Vyželės šokių studijos ir NVŠ programos „Šokio raiškos šokėjai“.
Kviečiame visus atvykti ir palaikyti mūsų šokėjus! 

Read more

Pirmadienis, 15 spalio 2018

ŠILKO TAPYBOS PRADŽIAMOKSLIO SPALVOTI DARBAI

Spalvotas ruduo, spalvoti rudens ,,BOTAI,, ir skėtis. Darbai ,,Šilko tapybos pradžiamokslio programos,, mokinių. Rask sau patinkančius!!!

Read more

AUKŠTADVARIO REGIONINIS PARKAS

Spalio 13 dieną ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ keliavo po Aukštadvario regioninį parką. Šis regioninis parkas itin įvairus, vaizdingas, jame tiek gilių duobių, aukštų kalvų, upių, ežerų, šaltinių. Parkas garsėja legendomis apipintomis velniaduobėmis ir velniabalėmis.

Read more

Penktadienis, 12 spalio 2018

EUROPOS KALBŲ DIENA

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. "Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų, 24 oficialiosios ES kalbos, apie 60 regioninių ir mažumų kalbų ir dar daugiau kalbų, kuriomis kalba iš kitų pasaulio vietų atvykę žmonės.

Read more

Trečiadienis, 10 spalio 2018

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

Vaidybinių improvizacijų būrelis/programa (vad. Ilona Viltrakienė) kiekvieną spalio penktadienį Vilkaviškio vaikų lopšelyje - darželyje "Pasaka" veda edukacinius užsiėmimus "Lėlių teatras". Nuotraukoje pirmasis užsiėmimas vykęs spalio 5d.

Read more

JRD MOKYMAI

Atviro jaunimo centro Specialistės darbui su jaunimu Virginija Denutienė, Rūta Mikulytė (spalio 2d.–5d.) dalyvavo JRD mokymuose.

Pirmas modulis - įveiktas!!!

Read more

Antradienis, 09 spalio 2018

SKAUTŲ ŠIMTMEČIO KONFERENCIJA

Spalio 5d. Eglė Budrytė- Vilbikė dalyvavo skautų šimtmečio konferencijoje „Skautai: vakar, šiandien ir rytoj“, Vilniuje ir taip pat skaitė pranešimą "Pilietiškumo ugdymas Lietuvos skautijoje".

Read more

LIETUVOS GAMTININKAS 2018

Spalio 3 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode Kaune vyko 5–8 klasių respublikinio mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“.

Read more

PAUKŠČIŲ PALYDOS 2018

Spalio 6 dieną Vištyčio regioniniame parke vyko renginys skirtas palydėti išskrendančius paukščius.

Read more

VASAROS PRISIMINIMAI

 Šilko tapybos pradžiamokslio programos mokiniai su vadove birželio pabaigoje lankėsi šilko tapybos dailininkės Rūtos Burbulės studijoje.

Read more

Pirmadienis, 01 spalio 2018

ŽYGIS SKIRTAS TURIZMO DIENAI PAMINĖTI

2018-09-29 programos "Išgyvenimas skautaujant" (vad. E. Budrytė-Vilbikė) mokiniai dalyvavo Vištyčio regioninio parko organizuotame 15 km žygyje turizmo dienai. 

Read more

IŠVYKA Į PAGRAMANČIO REGIONINĮ PARKĄ

Rugsėjo 29 dieną ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai” dalyvavo edukacinėje išvykoje Pagramančio regioniniame parke.

Read more

Antradienis, 25 rugsėjo 2018

PRISIMENANT GIMNAZIJĄ

Rugsėjo 21d. "Vaidybinių improvizacijų programos ir būrelio" (vad. Ilona Vitrakienė) mokiniai dalyvavo Viešosios bibliotekos jubiliejaus renginyje parapijos salėje.

Read more

Pirmadienis, 24 rugsėjo 2018

PRASMINGAI PRALEISTAS LAIKAS

Paroda veiks iki spalio 10d.

Read more

JAUNIEJI VOKALISTAI

"Jaunieji vokalistai" (vad. Edita Linkevičienė) rugsėjo 14d. dalyvavo Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos 15-os metų šventėje.

Read more

Penktadienis, 21 rugsėjo 2018

KAUNO JAUNIMO DIENOS

Rugsėjo 15d. "Jaunųjų šokėjų studija" ir "Šiuolaikinio šokio būrelis" (vad. Eglė Kaminskienė) dalyvavo Kauno Jaunimo dienose 2018.

Read more

Ketvirtadienis, 20 rugsėjo 2018

FLORISTINIS PLENERAS

Rugsėjo 18d. "Floristikos" būrelis ir "Fitodizaino studija" (vad. Aušra Dragan) dalyvavo floristiniame plenere Kaune.

Read more

Antradienis, 18 rugsėjo 2018

VIZUALIŲJŲ MENŲ BŪRELIO FOTOGRAFIJOS

Norėčiau, kad žmonės būtų lengvesni - ne kūno mase, o psichikos sandara. Tada bendrauti ir vieniems kitus suprasti būtų paprasčiau. Deja, žmonės sudėtingi.

Read more

Pirmadienis, 17 rugsėjo 2018

VIZUALIŲJŲ MENŲ BŪRELIO IŠVYKA

Vizualiųjų menų būrelis vyko į Kauną. Nemokamai aplankė Kauno muziejaus Pilies skyrių, Kauno fotografijos galeriją ir daug daug fotografavo!

Read more

"JAUNIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI" PRISIJUNGĖ PRIE TVARKYMOSI AKCIJOS

Rugsėjo 15 d. vyko didžiausia tvarkymosi akcija pasaulyje World Cleanup Day, kurios metu šimtai milijonų savanorių visame pasaulyje susivienijo ir buvo surinkta milijonai tonų šiukšlių.

Read more

Pirmadienis, 10 rugsėjo 2018

Penktadienis, 07 rugsėjo 2018

PRISIJUNK PRIE "FLORISTIKOS BŪRELIO"

Pasigaminti dovaną,
pasipuošti kambarį,
kurti gražius dalykus ir ne tik!
Pradinukus ir vyresnius kviečia FLORISTIKOS BŪRELIS. Antradieniais ar ketvirtadieniais 17 kab.
Vadovė Aušra Dragan.

Read more

Ketvirtadienis, 06 rugsėjo 2018

Antradienis, 04 rugsėjo 2018

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE RŪBŲ DIZAINO STUDIJOS

Norintys pasipuošti savo siūtais rūbais ir rankų darbo papuošalais kviečiami į Rūbų dizaino studija. Vadovė Audronė Gurinskienė.

Read more

Pirmadienis, 03 rugsėjo 2018

SU MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Mieli mokytojai, mokiniai, tėveliai ir visi švietimo darbuotojai sveikiname su MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA! 

Read more

Ketvirtadienis, 30 rugpjūčio 2018

TARPTAUTINĖ JAUNIMO DIENA

Rugpjūčio 24 d. vyko Tarptautinė jaunimo diena.

Read more

Antradienis, 28 rugpjūčio 2018

Pirmadienis, 27 rugpjūčio 2018

STOVYKLA "KAS PASAKĖ BUDĖK"

Liepos 31 - rugpjūčio 5 dienomis, mūsų skautai (vad. Eglė Budrytė-Vilbikė) dalyvavo Vilkaviškio "Gražinos" draugovės stovykloje "Kas pasakė budėk". Apie stovyklą: pirmoji diena buvo skirta pionerijai, kitaip skautiškai statybai.

Read more

Penktadienis, 24 rugpjūčio 2018

Antradienis, 21 rugpjūčio 2018

Penktadienis, 17 rugpjūčio 2018

JANUŠAS KORČAKAS

Rugpjūčio 14 d. 14.00 val. Paežerių dvare vyko susitikimas su daktaro Janušo Korčako centro pirmininke Irina Beliene „Valanda su daktaru Janušu Korčaku“. Irina Belienė įdomiai papasakojo apie legendinę asmenybę - daktarą Janušą Korčaką, kuris yra žinomas visame pasaulyje.

Read more

Antradienis, 14 rugpjūčio 2018

PROJEKTO AKIMIRKOS

Akimirkos iš vykusio projekto "Common Parts" (liepos 7-14d.).

Read more

Pirmadienis, 06 rugpjūčio 2018

VILKAVIŠKIO SKAUTAI TAUTINĖJE STOVYKLOJE "LAUŽŲ KARTA"

Turbūt ne vienas prieš gerą savaitę iš žiniasklaidos girdėjo, kad Lietuvos skautai rinkosi Rumšiškėse. Vilkaviškio „Gražinos“ draugovės skautai (vad. E. Budrytė-Vilbikė, veikia Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre, programa „Išgyvenimas skautaujant“) labai džiaugiasi galėję sudalyvauti Lietuvos skautų šimtmečio stovykloje „Laužų karta“, kuri kartu stovyklauti sukvietė daugiau kaip 3300 skautų iš visos Lietuvos ir užsienio valstybių. O mūsų vilkaviškiečių buvo tikrai visai nemažai: 18 skautų su dviem vadovėmis gyveno Draugystės malkų pastovyklėje (kartu su Lietuvos skautijos Marijampolės krašto, Tauragės krašto vienetais ir Skaisčio tuntu bei svečiais iš užsienio), 3 savanorių pastovyklėje (dirbo ruošiant programą bei kuriant stovyklos televiziją) ir 2 sesės gyveno paslaptingoje vyresniųjų skaučių pastovyklėje.

Read more

Ketvirtadienis, 12 liepos 2018

PIEŠINIŲ KONKURSAS "EGLĖ IR ŽILVINAS"

Vasarai įsibėgėjus, gera prisiminti apie nuveiktus darbus.

Read more

Trečiadienis, 11 liepos 2018

PROJEKTAS "COMMON PARTS"

Pirmosiomis akimirkomis iš projekto "Commom Parts" į kurį išvyko Atviro jaunimo centro specialistės darbui su jaunimu (Virginija Denutienė, Rūta Mikulytė), taip pat ir keletas jaunimo.

VILKAVIŠKIO KRAŠTIEČIŲ VAKARIENĖ

Birželio 28d. "Jaunieji vokalistai" dalyvavo "Vilkaviškio kraštiečių vakarienėje"

Read more

Pirmadienis, 02 liepos 2018

KAI VVJC DAR NEBUVO

Read more

Ketvirtadienis, 28 birželio 2018

ŽYGIS PO KALVARIJOS APYLINKES

Birželio 17 – 19 dienomis skautai išsiruošė į žygį po Kalvarijos apylinkes. Žygyje dalyvavo 17 skautų ir vadovai. Pirmąją dieną pradėję Kalvarijos Karališkame parke vykusia rikiuote daug žygiavome, kol pasiekėme Molotovo linijos bunkerį, prie kurio ir apsistojome. Tuomet laukė vakaro laužas, dainos, smagūs pasirodymai ir šūkiai. Antrąją dieną mūsų laukė Kalvarijos vaikų ir jaunimo klubas "Arka", kurie pravedė mums įdomias veiklas, o vėliau ir komandinės užduotys patyrusiems skautams, brolio Karolio jaunesniojo skauto įžodis, br. Mato patyrusio skauto įžodis ir visiems įsiminęs naktinis žygis. Trečioji diena buvo skirta susitvarkymui, kitų planų bei patyrusių skautų projektų iš patyrimų laipsnių aptarimui.

Read more

Antradienis, 26 birželio 2018

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į KLAIPĖDĄ

Birželio 21 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ ugdytiniai vyko į Klaipėdos jūrų muziejų. Aplankėme akvariumą, jūrų muziejų, žvejo sodybą, laivų aikštelę. Vėliau laukė smagiausia ekskursijos dalis – maudynės ir žaidimai prie jūros.

Read more

2018M. SVEIKA VASARĖLE

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vykusioje Birželio 1-osios šventėje vaikai galėjo išbandyti savo meninius sugebėjimus įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, susipažinti su Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės veikla, stebėti kinologų pasirodymą, sudalyvauti smagiose rungtyse ir sužinoti svarbių dalykų apie sveiką gyvenseną viktorinoje, kurią parengė Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės. Į nuotaikingus užsiėmimus kvietė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro būreliai.

Read more

Pirmadienis, 25 birželio 2018

"JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ" IŠVYKA

Birželio 19 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ mokiniai vyko į Marijampolę, kur kino teatre stebėjo filmą ,,Žemė- viena nuostabi diena“, vėliau lankėsi Marijampolės Multicentre.

Read more

Penktadienis, 15 birželio 2018

NEMUNO KILPŲ REGIONININIS PARKAS

Birželio 9 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ ugdytiniai lankėsi Nemuno kilpų regioniniame parke.
Lankėmės Velniabliūdžio pažintiniame take, tyrinėjome jame esančią pelkę. Susipažinome su čia augančiais augalais, pelkių rūšimis ir susidarymo būdais.
Vyko tiriamoji pamoka ,,Kas yra miškas?‘‘ Įdėmiai stebėdami aplinką miške, pamatėme daug naujų augalų, vabzdžių rūšių, pagal formules skaičiavome medžių amžių, aukštį, nustatinėjome ar medis serga.
Vadovė Aira Lažauninkienė

Read more

Ketvirtadienis, 14 birželio 2018

"KELIAUJANTI DAINA"

Birželio 1 d. „Gyvo balso perlai“ dalyvavo III regionininiame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje „Keliaujanti daina“ Virbalyje.

Read more

Penktadienis, 08 birželio 2018

ŽYGIS Į PODVARKĄ

Gegužės 26 d., šeštadienį, programos "Išgyvenimas skautaujant" (vad. A. Vilbikas) mokiniai dalyvavo žygyje į Podvarką, nueita nei daug, nei mažai - apie 17 km. Žygio metu taip pat atliko daug užduočių bei žaidimų, mokėsi įžiebti ugnį įvairiais būdais, na o žygio vinis - vakarienei ruošti dešrainiai ir labai skanios tėvelių lauktuvės! Ačiū visiems žygeiviams, tėveliams bei svečiams!

Read more

Ketvirtadienis, 07 birželio 2018

POPIETĖ "GIŽUOSE - LIEPŲ KAIME"

"Gudručių" būrelio nariai kartu su tėveliais gražią gegužės mėn. popietę dalyvavo edukacijoje "Gižai-liepų kaimas". Jos metu susipažinta su kaimo istorija, aplankyti įvairūs objektai, buvo kepamas "Liepinukas", vaišintasi liepų arbata bei šiupinine.

Vadovė Gintarė Gudeliauskė.

Read more

ŠEIMOS ŠVENTĖ

Dalinamės akimirkomis iš vykusios gegužės 29d. "Nykštukų" būrelio ir "Pelėdžiukų mokyklėlės" šeimos šventės. Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

KONCERTAS PADOVANOK MAN SAVO DAINĄ!!!

Gegužės 28d. vyko „Vokalinės studijos“ ir „Gyvo balso perlų“ būrelių koncertas „Padovanok man savo dainą“. Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

Trečiadienis, 30 gegužės 2018

TYTUVĖNAI

 

Gegužės 19 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ ugdytiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje Tytuvėnų regioniniame parke. Vyko edukacija ,,Aktyvus protas“, kuriame buvo reikalingas greitis ir gamtininkų žinios. Edukacijoje ,,Šikšnosparnai“ sužinojome daug naujos informacijos apie šiuos žinduolius, bei patys ragaudami, tamsoje ieškodami tinkančio maisto, pasijautėme taip kaip ir šie gyvūnai.

Read more

Ketvirtadienis, 24 gegužės 2018

GATVĖS MUZIKOS DIENA

Gegužės 19d. Atviro jaunimo centro muzikantai dalyvavo Gatvės muzikos dienoje.

Read more

Antradienis, 22 gegužės 2018

VASAROS BELAUKIANT

Read more

Pirmadienis, 21 gegužės 2018

"VAIKŲ KIEMAS 2018"

Gegužės 9d. vyko Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų popietė "Vaikų kiemas".

Read more

Ketvirtadienis, 17 gegužės 2018

BURBIŠKIO DVARAS

Gegužės 15d. "Floristikos" būrelis aplankė Burbiškio dvarą ir dalyvavo edukacinėje programoje.

Read more

Antradienis, 15 gegužės 2018

20-OJO GIMTADIENIO KONCERTAS

 Gegužės 5d. vyko "Jaunųjų vokalistų" studijos 20-ojo gimtadienio koncertas “100 pavasarių”. Vadovė Edita Linkevičienė.


Read more

Pirmadienis, 14 gegužės 2018

ĄŽUOLYNO DIENA

Programos "Išgyvenimas skautaujant" (mok. A. Vilbikas) mokiniai gegužės 12 d. dalyvavo J. Basanavičiaus tėviškėje vykusiose Ąžuolyno dienoje. Kartu su kitais Lietuvos skautais - Visagino skautų organizacijos, Lietuvos skautijos, ir Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjungos skautais ir skautėmis - pasodino ąžuolą, skirtą skautų judėjimo šimtmečio Lietuvoje paminėjimui bei smagiai praleido laiką organizatorių parengtoje šventėje.
Read more

REIKALINGA MUMS JŪSŲ NUOMONĖ

Siekiant parengti neformaliojo vaikų švietimo mokyklų*(toliau – NVŠ mokykla), kurios finansuojamos savivaldybės/valstybės lėšomis, programų įgyvendinimo situacijos apžvalgą ir analizę, vykdomas duomenų rinkimas pasitelkiant klausimyną. Prašome mokinių tėvus / globėjus ir mokinius apie vykdomas NVŠ programas užpildyti klausimynus iki 2018m. birželio 1d. Iš anksto dėkojame.

Nuorodos į klausimynus: Mokinių tėvams/globėjams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_t/

Mokiniams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_mok/

Read more

Ketvirtadienis, 10 gegužės 2018

Pirmadienis, 07 gegužės 2018

LIETUVOS GAMTININKAS

Balandžio 26 dieną Lietuvos edukologijos universitete vyko respublikinis mokinių gebėjimų konkursas ,,Lietuvos gamtininkas‘‘. Jame dalyvavo pirmąjį atrankos etapą laimėję 1-4 klasių dalyviai iš visos Lietuvos. Konkurso tikslas-ugdyti mokinių supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką.

Read more

Ketvirtadienis, 03 gegužės 2018

MAMYČIŲ DIENA

Ateidamas Gegužis, kartu atsiveda ir nuostabią šventę. Šios šventės kaltininkės yra mūsų mamos. Kokia graži, šilta ši šventė - "Mamyčių diena".
VVJC "Nykštukų" būrelio vaikučiai ruošė staigmeną savo mamytėms. Nieko nėra nuoširdžiau už pačių pagamintus atvirukus.
Šypsokitės, Mūsų brangios mamytės.
Lai nuo Jūsų veido nedingsta šypsena.
Apkabinam, bučiuojam... sūneliai ir dukrytės.
Ačiū Jums mamytės, kad esate šalia.

Read more

Penktadienis, 27 balandžio 2018

NVŠ KLAUSIMYNAS

Siekiant parengti neformaliojo vaikų švietimo mokyklų*(toliau – NVŠ mokykla), kurios finansuojamos savivaldybės/valstybės lėšomis, programų įgyvendinimo situacijos apžvalgą ir analizę, vykdomas duomenų rinkimas pasitelkiant klausimyną. Prašome mokinių tėvus / globėjus ir mokinius  apie vykdomas NVŠ programas užpildyti klausimynus iki 2018m. birželio 1d. 

Nuorodos į klausimynus:

Mokinių tėvams/globėjams: https://www.lmnsc.lt/anketa/nvsm_t/

Read more

Ketvirtadienis, 26 balandžio 2018

STALO ŽAIDIMŲ TURNYRAS

 Balandžio 20d. Atviro jaunimo centro akimirkos iš stalo žaidimų turnyro .

Read more

Trečiadienis, 25 balandžio 2018

DAINŲ DAINELĖ

"Jaunųjų vokalistų" (vad. Edita Linkevičienė) akimirkos iš balandžio 21d. vykusios "Dainų dainelės"

Read more

"KAUKĖ 2018"

Balandžio 18d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko Rajoninė teatro šventė "Kaukė 2018"

Read more

Antradienis, 24 balandžio 2018

PAVASARIO ŠVENTĖ

Balandžio 21 d., NVŠ programos mokiniai (vad. A. Vilbikas) dalyvavo skautiškų organizacijų nacionalinėje pavasario šventėje "Jurginės Vilniaus miestui", kur kartu su 2000 skautų ėjo eisenoje, rikiavosi iškilmingoje rikiuotėje, dalyvavo programiniuose užsiėmimuose ir koncerte Vingio parke.

 
Read more

FESTIVALIS - "NERAMIŲ SIELŲ MUGĖ"

Balandžio 21d. "Jaunųjų šokėjų" ir "Šiuolaikinio šokio" ugdytiniai dalyvavo X- tajame Tarptautiniame jaunimo šokių festivalyje "Neramių sielų mugė". Vadovė Eglė Kaminskienė.

Read more

PARAMOS RENGINYS

„Jaunųjų šokėjų“ ugdytinių dalyvavimas Rotary labdaros - paramos koncerte „Padėkime augti“. Vadovė Eglė Kaminskienė.

Read more

Pirmadienis, 23 balandžio 2018

FESTIVALIS "ŽODŽIAI"

Pirma "Vaidybinių improvizacijų" grupė nacionaliniame teatrų festivalyje ,,Žodžiai" balandžio 20 d. Vykusiame Vilniuje, apdovanota diplomu ,,Už žaismingą ir humoro nestokojantį teatrą, ryškius personažus ir puikią improvizaciją". Antroji "Vaidybinių improvizacijų" grupė apdovanota diplomu ,,Už teatrą, kalbantį svarbiomis temomis ir įtaigius personažus".
Vadovė Ilona Viltrakienė.

Read more

Ketvirtadienis, 19 balandžio 2018

KERAMIKA 3D

NAUJOSIOS TECHNOLOGIJOS KERAMIKOS MENE

Ar galėtume įsivaizduoti šiuolaikinį mūsų gyvenimą be naujųjų technologijų-greičiausiai,kad ne...
Dabartinis gyvenimo tempas-nejučiom mus įsuka į aplinką-kurioje greitis, naujoviškas mąstymas ir matymas užima be galo svarbią vietą mūsų gyvenime .
Ne išimtis ir menai, seminarą naujosios technologijos keramikos mene „Keramikos spausdinimas 3D spausdintuvu“ surengė rajono mokytojams Vilniaus Dailės Akademijos Kauno fakulteto Keramikos katedros-vedėjas-dėstytojas Remigijus Sederavičius ir magistrantūros diplomantas Laurynas Stanevičius. Su didžiuliu susidomėjimu ir smalsumu išgirdome ir pamatėme, kaip šiuolaikinės technologijos naudojamos kūryboje. Išsamų pristatymą apie 3D spausdintuvus ir jų galimybes papasakojo magistrantas Laurynas Stanevičius. Praktinėje seminaro dalyje,kurią pravedė pats keramikos katedros vedėjas R.Sederavičius - galėjome pamatyti kaip kuriamas kūrinys.

Read more

Pirmadienis, 16 balandžio 2018

100 PAVASARIŲ

Read more

KAS YRA LAIMĖ

Balandžio 11d. Vaidybinių improvizacijų būrelis dalyvavo vaikiškos knygos šventėje Vilkaviškio Kultūros centre. Vaidino inscenizaciją "Kas yra laimė" ir susitiko su knygos autore Evelina Daciūte.

Read more

Ketvirtadienis, 12 balandžio 2018

Antradienis, 10 balandžio 2018

Pirmadienis, 09 balandžio 2018

DAILĖS SPECIALIŲ POREIKIŲ VAIKAMS BŪRELIO PARODA

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre taip pat veikia "Dailės specialių poreikių vaikams" būrelio paroda. Vadovė Audronė Gurinskienė. Maloniai visus kviečiame.

Read more

Penktadienis, 06 balandžio 2018

Antradienis, 03 balandžio 2018

MOKINIŲ BENDRŲJŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS ŽAIDŽIANT STALO ŽAIDIMUS

Šiuo metu Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyksta praktinis užsiėmimas pailgintos dienos grupės mokytojams „Mokinių bendrųjų kompetencijų ugdymas žaidžiant stalo žaidimus". Veda "Vaidybinių improvizacijų" būrelio/studijos neformalaus švietimo mokytoja Ilona Viltrakienė.

Read more

Penktadienis, 30 kovo 2018

POPIETĖ

Kompiuterinių žaidimų ir ne tik... popietė

Read more

Ketvirtadienis, 29 kovo 2018

KUR TAKELIS PASUKA, RASI GRAŽIĄ PASAKĄ

Kviečiame visus į Vilkaviškio viešosios bibliotekos organizuojamą Vaikiškos knygos šventę.

Read more

Trečiadienis, 28 kovo 2018

GNOMAI

Viešoji įstaiga NOMINACIJA kviečia į filmą.
Bilietai bus parduodami prieš kino seansą.

Read more

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į KAUNĄ

Kovo 24 dieną programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ ugdytiniai vyko į išvyką Kaune. Apsilankėme  T. Ivanausko zoologijos muziejuje, kuriame  vyko 2 edukaciniai užsiėmimai: ,,Pasaulio gyvūnai“ ir ,,Apie paukščius ir jo plunksnas‘‘. Vėliau vyko ekskursija po muziejų, kurios metu atlikome užduotis.

Vytauto Didžiojo  karo muziejuje dalyvavome ,,Karinėje operacijoje ,,Žinių bomba‘‘ bei edukacinėje programoje ,,Sudėk pergalę“.

Read more

Antradienis, 27 kovo 2018

FESTIVALIS SEPTYNIOS NATOS

Muzikos festivalis "Septynios natos" VVJC popchoro "ABĖCĖLĖ" solistė Deimantė Dulinskaitė.

Read more

Pirmadienis, 26 kovo 2018

SKAMBĖK DZŪKIJA

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vokalinės studijos "Akimirka" solistai iš dzūkijos parsivežė tris Grand Prix, tris l vietas, ll vietą ir ll laipsnio diplomą.
Gustė Jacinkevičiūtė, Barbora Kinderytė, Ieva Andriulionytė, Emilija Klimašauskaitė, Žyginta Jašinskaitė, Gerda Papartytė, Milda Štaraitytė, Justas Plioplys, Žygimantas Foktas .

Read more

Antradienis, 20 kovo 2018

SHOCK 2018

Kovo 17 d. "Šiuolaikinio šokio" ir "Jaunųjų šokėjų" studijos ugdytinės dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse "SHOCK 2018" Kėdainiuose. I vieta, valio!!! Vadovė Eglė Kaminskienė.

Read more

PAVASARINIAI DARBAI

"Šilko tapybos pradžiamokslio" pavasariniai darbai.
Dirbo ant tekstilinių pirkinių maišelių. Vadovė Vaida Plaušinienė.

Read more

Ketvirtadienis, 15 kovo 2018

KAUKĖ 2018

Paskubam registruotis į Teatro šventę "Kaukė 2018"

Kaukės nuostatai

Read more

Antradienis, 13 kovo 2018

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMAS

Kaip ir kiekvieną pavasarį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą susirinkome paminėti kartu Karaliuose, šiemet kovo 10 - 11 dienomis.
Šeštadienį programa buvo intesyvi ir įdomi - po atidarymo rikiuotės mūsų laukė protmūšis, daug žaidimų, komandinės varžytuvės, tradicinis vakaro laužas, filmas jaunesniesiems ir stalo žaidimai patyrusiems skautams

Read more

Pirmadienis, 12 kovo 2018

40 - IES PAUKŠČIŲ DIENA

Kovo 9 dieną J. Basanavičiaus gimtinėje vyko renginys skirtas 40-ies paukščių dienai paminėti. Šiomis dienomis į Lietuvą sugrįžta rudenį migravę paukščiai, todėl būtina pasirūpinti sparnuočių būstais.

 Šiame renginyje dalyvavo programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ ugdytiniai. Klausėmės ornitologo ir ekologo paskaitos, dekoravome inkilus, vėliau juos kėlėme ąžuolų giraitėje. Suradome ir apžiūrėjome prieš 3 metus mūsų iškeltus inkilus, kuriuose pastebėjome paukščių gyvenimo pėdsakų. Džiugu, kad galime prisidėti prie Atgimimo ąžuolyno aplinkos puoselėjimo bei biologinės įvairovės išsaugojimo.

Read more

SKAUTŲ SUEIGA - "ŽALIOS VYŠNIOS"

Šį savaitgalį, kovo 3-4 d., Višakio rūdoje tradiciškai vyko sueiga "Žalios vyšnios", kurioje "darbavosi" ar dalyvavo ir vilkaviškiečiai. Šv. Mišių metų Marijampolės krašto dvasios vadas kun. br. Vidmantas Striokas pašventino mūsų draugovės vėliavą!!!  Džiaugiamės!!!

Read more

Penktadienis, 09 kovo 2018

KOVO 11 - TOJI

Read more

KOVO 8 DIENA

Kovo 8 dienai "Floristikos" būrelis (vad. Aušra Dragan) štai tokias pagamino gėles.

Read more

Ketvirtadienis, 08 kovo 2018

PAVASARIS JAU MUS APLANKĖ

"Meninės raiškos" būrelis akvareliniais dažais piešė pavasarį, vadovė Sandra Jakubauskienė.

Read more

Trečiadienis, 07 kovo 2018

KERMOŠIUS

Kiekvienais metais kovo mėnesio pradžioje Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre šurmuliuoja "Kermošius 2018". Mugėje gausu buvo įvairiausių rankų darbo pagamintų dirbinių.
Didelį AČIŪ tariame praktikantėms - Emilijai Šmulkštytei, Skaistei Buragaitei už pagalbą organizuojant "Kermošių 2018" .
Na o jeigu šiais metais Jums nepavyko sudalyvauti "Kermošiuje", laukiame Jūsų kitais metais .

 

Read more

Antradienis, 06 kovo 2018

IŠGYVENIMO SKAUTAUJANT SUEIGOS

Vasario 17-18 dienomis mūsų broliai dalyvavo A. Gustaičio skautų vyčių būrelio organizuotoj sueigoj "Būk su broliu", o sesės ir vėl vyko į Medeinos vyr. skaučių draugovės organizuotą sueigą "Būk su sese". Daug puikių įspūdžių!

Read more

DAILĖS STUDIJOS LAIMĖJIMAI

Dalinamės "Dailės studijos" (vad. S. Zelinauskaitė) akimirkomis. Vasario mėn. "Dailės studijos ugdytinės dalyvavo Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadoje. I vieta - Valdemara Jasulaitytė. III vieta -  Kamilė Ožalaitė.

Read more

Pirmadienis, 05 kovo 2018

GUDRUČIŲ BŪRELIS KVIEČIA PRISIJUNGTI

"Gudručių" būrelis kviečia prisijungti (nuo 3-7 metų amžiaus priimami vaikai). Būrelio vadovė Gintarė Gudeliauskė.

Read more

VAIDYBINIŲ IMPROVIZACIJŲ KOLEKTYVO RENGINIAI

Vasario mėnesį vaidybinių improvizacijų kolektyvas dalyvavo renginiuose skirtuose ,,Metų knygos rinkimams''. Vaidino ištraukas iš nominuojamų knygų Vilkaviškio, Alvito bibliotekose, pradinėje mokykloje.

Read more

Ketvirtadienis, 01 kovo 2018

KERMOŠIUS 2018

Read more

Ketvirtadienis, 08 vasario 2018

GRIPAS - REKOMENDACIJOS GYVENTOJAMS

Lietuvoje siaučiant gripo epidemijai ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms (ŪVKTI) Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, kaip apsisaugoti nuo gripo ir ŪVKTI.

Gripo epidemijos metu rekomenduojama:

  • dažnai plauti rankas;
  • kosint ir čiaudint prisidengti burną;
  • neplautomis rankomis stengtis neliesti akių ir burnos;
  • vengti masinių žmonių susibūrimo vietų;
  • gerai vėdinti patalpas ir plauti jas;
  • vengti sąlyčio su sergančiais asmenimis;
  • sveikai maitintis;

Pajutus pirmuosius gripo ar ŪVKTI simptomus, rekomenduojama kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, ten šeimos gydytojas paskirs reikiamą gydymą.

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės vasario 5-9 d. vykdo akciją skirtą gripo prevencijai. Šios akcijos metu gyventojams dalinamos skrajutės apie gripą bei vienkartinės medicininės kaukės.

Linkime būti sveikiems bei rūpintis savo ir artimųjų sveikata.

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Read more

ŠOK 2018

Vasario 3d. "Jaunųjų šokėjų studijos ugdytiniai dalyvavo festivalyje – konkurse "ŠOK 2018" Kaune. Laimėjo 2 vietą.

Read more

Pirmadienis, 05 vasario 2018

A. ŽMUIDZINAVIČIAUS PIEŠIMO OLIMPIADA 2018

Vasario 3 d. "Dailės studija" (vad. Stasė Zelinauskaitė) dalyvavo Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadoje.

Read more

Penktadienis, 19 sausio 2018

PIRMASIS PASAULIO VILKAVIŠKIEČIŲ SĄSKRYDIS

Atvirame jaunimo centre sausio 18d. jaunimui pristatyta I pasaulio vilkaviškiečių sąskrydžio programa. Aptartos savanoriavimo galimybės.

Read more

Trečiadienis, 17 sausio 2018

JAUNIEJI VOKALISTAI PATEKO Į DAINŲ DAINELĘ

Prasidėjus naujiesiems metams Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius jaunuosius rajono dainorėlius pakvietė dalyvauti Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ pirmojoje atrankoje. Per sausio 15 dieną vykusią rajoninę atranką Vilkaviškio kultūros centro scenoje pasirodė aštuoniolika pavienių atlikėjų, duetų, tercetų bei ansamblių. Atlikėjų pasirodymus vertino kompetentinga komisija: pirmininkė Ona Žukienė, Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų direktorė; Vytautas Žukas, Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų estrados studijos „M.E.S.“ meno vadovas; Artūras Pečkaitis, Vilkaviškio muzikos mokyklos direktorius; Renata Medelienė, Vilkaviškio kultūros centro direktorė; Gintas Turonis, Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovas, garso operatorius.

Read more

Antradienis, 16 sausio 2018

PROTMŪŠIS SKIRTAS SAUSIO 13 DIENĄ PAMINĖTI

Penktadienį (sausio 12 d.) AJC vyko protmūšis "Lietuva - tai aš, Lietuva - tai mes!", skirtame paminėti Sausio 13-ąją - Laisvės gynėjų dieną. Šiuo metu centre savanoriaujantys ir savanorišką praktiką atliekantys jaunuoliai sukvietė rajono 5-7 kl. moksleivius prisiminti Lietuvos istoriją ir kartu puoselėti pilietines vertybes.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Read more

DAINŲ DAINELĖS I - ASIS ETAPAS

Vakar (sausio 15d.). Pop choro "Abėcėlės" ugdytinė Gabrielė Bendžiūnaitė dalyvavo "Dainų Dainelės" I - ajame etape.
Vadovė Danė Paukštaitienė.

Read more

SKAUTAI RINKOSI KARALIUOSE

Sausio 5-6 dienomis mūsų patyrę skautai ir kandidatai į juos (kurių neišguldė ligos) rinkosi Karaliuose!
Pirmąją dieną gilinomės į pabėgėlių situaciją - vadovė Eglė su vyr.skautų ir kandidatų į juos pagalba pravedė simuliacinį metodą, kuriame visi galėjo bent šiek tiek įsijausti į pabėgėlių vaidmenį siekiant gauti prieglobstį "svajonių šalyje". Po vakarienės sesės ir broliai atskirai mokėmės dainų, o vėliau susitikome dainų vakare; po kurio žiūrėjome interaktyvų filmą ir sprendėme žmonių likimus 

Read more

Pirmadienis, 08 sausio 2018

PROTMŪŠIS

Read more

Trečiadienis, 03 sausio 2018

ŠILKO TAPYBOS PRADŽIAMOKSLIO DARBAI

Kviečiame pasižiūrėti "Šilko tapybos pradžiamokslio" programos ugdytinių darbus.
Vadovė Vaida Plaušininienė.

Read more

PASAKŲ TROBELĖ

Gruodžio 19d. "Pasakų trobelės" veiklas vedė VVJC. J. Basanavičiaus aikštėje skambėjo juokas, šoko dainavo linksmiausi nykštukai. AJC garavo karšta arbata ir skautų sriuba. Prie miesto eglutės nusifotografuoti kartu kvietė juokdarys. Smagios rungtys, įvairiausios atrakcijos visus užkrėtė juoko virusu.
Šias nuostabias akimirkas įamžino fotografas Jonas Juškevičius ir "Jaunojo fotografo" programos ugdytiniai.

Read more

Antradienis, 02 sausio 2018

DAILĖS STUDIJOS PASIEKIMAI

VVJC DAILĖS STUDIJA šiuos mokslo metus pradėjo tradicinėmis tapusiomis parodomis išvykusių mokinių. Šiuos mokslo metus mūsų mokinė Viktorija Dabrilaitė -studijuos VDA Kauno fakultete -tekstilę..

Read more

Ketvirtadienis, 21 gruodžio 2017

Antradienis, 19 gruodžio 2017

TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA

Gruodžio 9 d. visame pasaulyje nuo 2004m. minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Kovojant su korupcija svarbus mokinių antikorupcijos švietimas. Šiuo tikslu VVJC programos "Pramogaujame angliškai" ir Jaunųjų britų klubas prisidėjo prie šio minėjimo. Šių programų ugdytiniai antikorupcijos dieną paminėjo kitaip - savo mintimis apie korupciją ugdytiniai dalinosi anglų kalba. Pasidalinę savo mintimis apie korupciją ugdytinių laukė kūrybinis darbas. Rengė plakatą - "Stop Corruption. Visi su dideliu noro prisidėjo prie plakato rengimo. Pažiūrėkite kas mums gavosi! "STOP CORRUPTION".

Read more

Pirmadienis, 18 gruodžio 2017

BETLIEJAUS TAIKOS UGNIS

Lietuvos skautai, ateitininkai ir šauliai perima Betliejaus taikos ugnį iš Lenkijos skautų ir dalina ją, kviesdami susivienyti taikai. Šiemet ugnelė buvo priimta Lietuvos – Lenkijos pasienyje gruodžio 18 d., kur dalyvavome ir mes Vilkaviškio skautai.
Vilkaviškio bendruomenės narius kviečiame parsinešti ugnelę į savo namus:
- šiandien, gruodžio 18 d. 18 val., ugnelę pristatome į Vilkaviškio švč. Mergelės apsilankymo katedrą;
- rytoj, gruodžio 19 d. 16 val., ugnelę daliname prie Vilkaviškio miesto eglės (taip pat galėsite paragauti skautiškos sriubos).

Keletas akimirkų iš BTU perėmimo iš Lenkijos skautų pasienyje

Read more

Antradienis, 12 gruodžio 2017

PROJEKTO OPA REZULTATAI

Pagaliau TURIM!!! Rezultatai pranoko lūkesčius...
Projektas "OPA!" - JĖGA, nes TU darai ir TAU pavyksta

Read more

Penktadienis, 01 gruodžio 2017

KVIEČIAME UŽPILDYTI ANKETĄ

Mieli mokytojai, tėvai ir ugdytiniai, kviečiame užpildyti anketą. Mums Jūsų nuomonė svarbi. Iš anksto dėkojame už atsakymus.

https://apklausa.lt/f/giluminis-isivertinimo-tyrimas-lfds5up.fullpage

Read more

Antradienis, 28 lapkričio 2017

MOKOMĖS ŽIŪRĖDAMI FILMUS

Lapkričio 26 d. „Gudručių“ būrelio nariai su savo tėveliais lankėsi Marijampolės kino teatre „Spindulys“. Žiūrėjome animacinį filmą „Aštuonkojis Dipas“. Tai įkvepianti istorija apie draugystę ir komandinį darbą vieno tikslo link.

Read more

Pirmadienis, 27 lapkričio 2017

KAUNAS TALENT 2017

Dalinamės su Jumis "Jaunųjų vokalistų" laimėjimais iš vykusio konkurso "Kaunas Talent 2017". Gerda Papartytė Diplomantė ir spec. Spaudos prizas kailiniai, Marius Kijauskas III vieta, kelionė į Kroatiją, Emilija Finagėjevaitė klasikos nominacija mažasis Grand Prix, laureatų koncerte varžysis dėl Didžiojo Grand Prix. Visi dainuos Žalgirio arenoje.
Vadovė Edita Linkevičienė.

Read more

LITHUANIAN CUP 2017

Lapkričio 23-24 d. "Šiuolaikinio šokio" nariai dalyvavo tarptautiniame šokių čempionate "Lithuanian Cup 2017" Klaipėdoje. Ir užėmė 1 vietą. Sveikiname!!!
Vadovė Eglė Kaminskienė.

Read more

Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

RASOS LAŠELIAI

Lapkričio 12d. Popchoras "Abėcėlė" dalyvavo festivalyje "Rasos lašeliai".

Read more

Trečiadienis, 22 lapkričio 2017

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS

Lapkričio 18 dieną „Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ lankėsi Lietuvos jūrų muziejuje, kur stebėjo delfinų pasirodymą, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose: ,,Įdomioji delfinų trenerio profesija‘‘ ir ,,Ruoniai Baltijos jūroje‘‘.

Delfinų pasirodymas – nuotaikingas renginys su vienais intelektualiausių jūros žinduolių delfinais- Juodosios jūros afalinomis, nepaliko abejingų.

Read more

Antradienis, 21 lapkričio 2017

GROK JURGELI

Lapkričio 18d. "Vyželė" ir "Šokio raiškos studija" dalyvavo respublikinėje kapelų šventėje "Grok Jurgeli" Kauno sporto halėje.

Read more

Pirmadienis, 20 lapkričio 2017

FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA

Kviečiame dalyvauti Floristinių darbų parodoje - konkurse "Žiemos stebuklai". Daugiau informacijos tel. 8-342-20814.

Read more

Penktadienis, 17 lapkričio 2017

TOLERANCIJOS DIENA

Vakar Atviras jaunimo centras paminėjo Tolerancijos dieną.

Ar mes tolerantiški?!
Ar tokiais stengiamės būti?!
Tikrai TAIP!!! Ir mums sekasi!!!

Read more

PROJEKTO "OPA" UŽSIĖMIMAI

Projekto "OPA!" užsiėmimai tęsiasi!!!

Read more

Ketvirtadienis, 16 lapkričio 2017

VYŽELĖS STUDIJOS ŠOKĖJŲ PASIRODYMAI

Lapkričio 18d. į Kauno sporto halėje vykstančią tradicinę kaimo kapelų šventę "Grok Jurgeli" jau ne pirmą kartą vyksta "Vyželės" studijos šokėjai. Šokėjai kartu su kultūros centro kapela "Vingis" reprezentuos Suvalkijos kraštą ir savo nuotaikingais šokiais puoš jau penktą dešimtmetį vykstantį renginį.

Read more

Trečiadienis, 15 lapkričio 2017

SKANDINAVŲ KNYGOS SAVAITĖ

"Vaidybinių improvizacijų" grupė dalyvauja "Skandinavų knygos" savaitėje. Lapkričio 13-19d.

Read more

IŠVYKA Į KAUNO MUZIKINĮ TEATRĄ

Lapkričio 12d. "Vaidybinių improvizacijų" grupė lankėsi Kauno muzikinio teatro spektaklyje "Dryžuota opera".
Nuotraukoje su spektaklio režisieriumi Vaidotu Martinaičiu.

Read more

ATRASK SAVE DALYVIAI LANKĖSI VVJC

Lapkričio 13d. "Atrask save" dalyviai lankėsi pažintiniame vizite - Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre. Jaunimas sužinojo kokie būreliai vyksta, kokie renginiai yra organizuojami, kokie projektai yra vykdomi.

Read more

Antradienis, 14 lapkričio 2017

CENTRO DARBUOTOJŲ IŠVYKA Į VARŠUVĄ

Kultūros centro „KADR“ pakviesti lapkričio 2 – 3 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro darbuotojai lankėsi Varšuvoje. Vizito metu aplankėme naujus, spalio 6 dieną atidarytus Kultūros namus „KADR“, kurie yra mūsų Vaikų ir jaunimo centro socialinis partneris. Susipažinome su jų teikiamomis paslaugomis, galimybėmis vaikams, jaunimui, šeimoms.

Read more

Pirmadienis, 13 lapkričio 2017

RUDENS SUEIGA

10-28 - 29 dienomis, mes Vilkaviškio skautai (NVŠ programa "Išgyvenimas skautaujant", vad. A. Vilbikas) vėl tradiciškai rinkomės Karaliuose, rudens sueigoje. Keletas akimirkų iš dviejų dienų sueigos, kurioje skaptavome moliūgus, mokėmės skautamokslio skautoramose, gilinomes į vertybes dvasinėje valandėlėje, daug žaidėme ir smagiai leidome laiką.

Read more

Penktadienis, 10 lapkričio 2017

TAI BENT RYTAS

Ankstus lapkričio 10- osios rytas. Praveriame Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro duris ir atsiduriame tarsi vasarą kaime, pas močiutę. Visur aplinkui šienas, narvai, o juose triušiai. Ne vienas, ne du, o visa gausybė. Papuolėme į triušių parodą. Ir ne šiaip į kokią parodą, o į Tarptautinę veislinių triušių parodą. Taigi pirmieji parodos lankytojais tapome mes VVJC veikianti "Pelėdžiukų mokyklėlė". Į šią parodą gali ateiti ir tu! Ji vyks lapkričio 11d.10.00val.-17.00val. ir lapkričio 12d. 10.00val.-14.00val. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre (Vytauto g.26).

Read more

Trečiadienis, 08 lapkričio 2017

DISKOTEKA JAUNIMUI

Read more

"OPA" PROJEKTO MEDŽIO,METALO UŽSIĖMIMAI

Vakar pradėjome projekto "OPA!" medžio / metalo apdirbimo užsiėmimus.
Kūrybinių improvizacijų lenktynės jau prasidėjo - gaminame laikrodžius! Palenktyniaukime kartu! Ateik lapkričio 9 d. 15 val. į AJC ir stok prie starto linijos!
Neišsigąsk, tikrai laimėsi!!!

Read more

Antradienis, 07 lapkričio 2017

Pirmadienis, 06 lapkričio 2017

HELOVINAS ATVIRAME JAUNIMO CENTRE

Spalio 31d. Atvirame jaunimo centre vyko Helovinas su "Pramogaujame angliškai" ir Jaunųjų britų klubo" ugdytiniais. Norime su Jumis pasidalinti šventės akimirkomis.

Read more

TARPTAUTINIS SKAUTIŠKAS RENGINYS

Vilkaviškio skautai (NVŠ programa "Išgyvenimas skautaujant", vad. A. Vilbikas) spalio 21 d. dalyvavo JOTA JOTI - JAMBOREE ON THE AIR AND INTERNET!

JOTA – JOTI yra vienas populiariausių tarptautinių skautiškų renginių, vykstantis kasmet, trečiąjį spalio savaitgalį, kuriame dalyvauja 150 šalių skautų. Pagrindiniai objektai - radijas ir internetas.
Skautai su kitais skautais pasaulyje susisiekdami radijo ryšiu (JOTA - Jamboree on the air) ar kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, interneto ryšiu, naršykle, elektroniniu paštu ar pokalbių programėlėmis, (JOTI - Jamboree On The Internet) dalinasi skautiškomis idėjomis bei patirtimi.

Read more

Antradienis, 31 spalio 2017

HELOVINAS

Šiandien VVJC " Nykštukų" būrelio vaikai ir vadovė Gintarė paminėjo Helovino šventę. Gamino šikšnosparnius, kuriuos galima pasikabinti ant lango. Žinoma, nepamiršo ir moliūgo- pagrindinio šventės akcento. Pažiūrekite, kas mums gavosi

Read more

Pirmadienis, 30 spalio 2017

LĖLIŲ TEATRAS

Vaidybinių improvizacijų būrelis pradėjo edukacinių užsiėmimų ciklą ,,Lėlių teatras'' Vilkaviškio darželyje ,,Buratinas''.
Vadovė Ilona Viltrakienė.

Read more

Penktadienis, 27 spalio 2017

IŠVYKA Į DZŪKIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Spalio 21d. „Jaunieji gamtos tyrinėtojai’’ lankėsi Dzūkijos nacionaliniame parke: Gamtos mokykloje, lankytojų centre, kurie įsikūrę Marcinkonyse.

Gamtos mokykloje vyko pamoka ,,Visada žalia pušis’’, kurios metu atlikome įvairias užduotis, susipažinome su Bužuku (kankorėžis) - parko simboliu, kuris supažindino su parko ypatybėmis.

Lydimi parko specialisto ėjome į pelkę ,,Meškos šikną’’, kur turėjome galimybę pabraidžioti ir kartu patyrinėti ten augančius augalus: kiminus, spanguoles, gailius. Sužinojome, kaip atsiranda ir vystosi pelkė.

Toliau maršrutas tęsėsi prie gamtos paminklo - šaltinio ,,Ūlos akis’’- ragavome geležies prisotintą šaltinio vandenį.

Netoliese yra įsikūrusi Žirgų globos asociacija-vienintelė Lietuvoje žirgų prieglauda, kuri rūpinasi sužalotais, nuskriaustais, netinkamomis sąlygomis laikomais, konfiskuotais žirgais. Aplankėme gyvūnus, nuvežėme lauktuvių – morkų.

Nors oras mus nelepino, tačiau grįžome kupini įspūdžių, gerų emocijų. Dar kartą sau įrodėme, kad noras pažinti ir tyrinėti yra stipresnis už darganas.

Read more

RŪBŲ DIZAINO STUDIJOS UŽSIĖMIMAI

Rūbų dizaino studijoje merginos ne tik siuva rūbus, juos siuvinėja, bet paskutiniu metu daugiausia laiko skiria papuošalų gaminimui. Karoliukus gaminame pačios iš modelino, o po to prasideda pats smagiausias darbo etapas- įvairių detalių derinimas ir varstymas.

Read more

Penktadienis, 20 spalio 2017

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į VILNIŲ

Spalio 14 dieną „Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ lankėsi Saugomų teritorijų Nacionaliniame centre. Čia radome žinių apie Lietuvos ir kitų šalių saugomas gamtos vertybes. Lankydami ekspoziciją pasijutome tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai, žiogai aplinkui, o užvertus galvą- debesys. Gali įsivaizduoti, kad esi pievoje ar miške...

Vėliau vykome į Energetikos ir technikos muziejų. Susipažinome su eksponuojamais originaliais pirmosios Vilniaus elektrinės įrenginiais, elektros gaminimo principais, šimtamečio objekto istorija, transporto ekspozicijoje – su transporto raida. Interaktyvios technikos mokslo ekspozicijoje turėjome galimybę pasisverti Mėnulyje, sukurti elektros grandinę ir išbandyti dar daug smagių eksponatų.

Read more

Trečiadienis, 18 spalio 2017

KAROLIUKŲ PASAULIS

Ačiū Giedrei, su kuria susipažinome visai netikėtai, ir kuri vakar mus panardino į žėrintį ir magišką karoliukų pasaulį! Laikas ištirpo pradėjus gilintis į papuošalų kūrimo subtilybes, aiškinantis akmenų simbolines reikšmes ir stengiantis pajausti bei atrasti kiekvienai labiausiai tinkantį akmenėlį.
Ir nors iš pradžių atrodė, kad viskas bus paprasta ir greita , tačiau prasidėjęs kūrybinis procesas pareikalavo kaip reikiant pasukti galvas! Juk negalima kurti „bile“, reikia, kad būtų „super“ visom prasmėm! Ir vakar tikrai buvo SUPER! Norėsim DAR !

Read more

Ketvirtadienis, 12 spalio 2017

PAUKŠČIŲ PALYDOS

Nepabūgę rudeniško lietaus ir vėjo ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ spalio 8 dieną dalyvavo „Paukščių palydose“ Vištyčio regioniniame parke. Tai kasmetinis tarptautinis renginys, kurio metu registruojami migruojantys paukščiai. Nors oras buvo nepalankus stebėjimui, tačiau pavyko pastebėti 18 skirtingų rūšių , iš viso suskaičiavome 192 paukščius.
Po atsakingo darbo vaišinomės ant laužo virta sriuba ir arbata bei šildėmės prie jaukiai rusenančio židinio.
Įrodėme sau, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga.
Vadovė Aira Lažauninkienė.

Read more

Trečiadienis, 11 spalio 2017

PENKTADIENIO VAKARAS

Superinis penktadienio vakaras!!!
LABAAAI gerai praleistas laikas!!! Kas prisiminėm užmirštus talentus su muzikos instrumentais , kas pažaidėm video žaidimus , o kam užteko smagių pokalbių šaunioje kompanijoje! Prie tinkamo maisto  ir mėgstamos kavos ar arbatos puodelio  idealiai tiko šilti ir jaukūs pasikalbėjimai!
Tikiuosi, kad susidomėjai ir Tu! Tad nieko nelaukęs stverk draugus už parankės, į kišenės įsimesk crazy idėjas ir GREIČIAU Į AJC!!!

Read more

FILMŲ VAKARAS

Eksperimentas "Eksperimente"... Mums pavyko!
...beje, mes tikrai aukščiau už beždžiones, nes galim keisti pasaulį...

Read more

Ketvirtadienis, 05 spalio 2017

MIELI MOKYTOJAI,

Read more

Antradienis, 03 spalio 2017

GYVYBINGA GAMTA- PUIKUS TYRINĖJIMŲ IR ATRADIMŲ LAUKAS VAIKAMS

Rugsėjo 30 dieną ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ lankėsi Kauno marių regioniniame parke.

Aplankėme Žiegždrių geologinį pažintinį taką, kuriame lydimi parko darbuotojo, pasijutome geologais, nes sužinojome kas yra sufoziniai cirkai, kanglomeratai, varvos.Arlaviškių botaninis draustinis unikalus dėl ten natūraliai augančių kadagių. Nuo Kadagių slėnio pažintinio tako atsiveria puikus marių kraštovaizdis su apaugusiomis salomis bei pusiasaliais, natūralia augmenija.

Išvykos akimirkos dalinamės su Jumis ir rekomenduojame ten apsilankyti!

Read more

Trečiadienis, 27 rugsėjo 2017

Antradienis, 26 rugsėjo 2017

KAKĖ MAKĖ APLANKĖ IR MUS

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre "Nykštuko" būrelio ugdytinai svečiuose sulaukė įdomaus svečio "Kakės Makės". Visi drauge linksminosi, žaidė, įsigyveno į įvairius vaidmenis. Tokį siurprizą mums padarė būrelio narys Arijus. Jam išmonės netrūksta. Gal ir tu nori linksmai praleisti laiką, susirasti naujų draugų... Ateik į VVJC "Nykštuko" būrelį pirmadienį - ketvirtadienį nuo 9 - 12 val. Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

Penktadienis, 22 rugsėjo 2017

Antradienis, 12 rugsėjo 2017

Pirmadienis, 11 rugsėjo 2017

Penktadienis, 08 rugsėjo 2017

Ketvirtadienis, 07 rugsėjo 2017

Pirmadienis, 04 rugsėjo 2017

AKIMIRKOS IŠ MOKYMŲ

Norime su Jumis pasidalinti iš vykusių mokymų Kipre akimirkomis ;), kuriuose dalyvavo Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro pavaduotoja ugdymui - Eglė Budrytė- Vilbikė, ir specialistė darbui su jaunimu Ieva Cikanavčiūtė.
https://www.youtube.com/watch?v=dGHamgfBrmU&;feature=youtu.be

https://www.dropbox.com/s/kcusb6k5bzfoun3/finalVideo.mp4

Read more

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

Rugsėjo 1- ąja Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro studija "Akimirka" ir solistai Emilija Finagėjavaitė, Marius Kijauskas, Gerda Papartytė dalyvavo Kaune Rugsėjo 1 - osios šventėje. Dalinamės su Jumis šio renginio akimirkomis.

Read more

Penktadienis, 01 rugsėjo 2017

Ketvirtadienis, 24 rugpjūčio 2017

KONDITERIJOS UŽSIĖMIMAI

Nėra smagesnio ir šaunesnio laiko, kuomet ne tik išmoksti ką nors naujo, susipažįsti su įdomiais žmonėmis, bet, gurkšnodamas arbatą ir ragaudamas savo paties pasigamintus desertus, su kitais daliniesi dienos įspūdžiais, atrandi bendrų pomėgių ir su nekantrumu lauki momento, kada ir vėl galėsi susitikti. Taip jautėsi projekto „OPA!“ konditerijos užsiėmimų dalyviai rugpjūčio 16 ir 21 dienomis susirinkę į Atvirą jaunimo centrą. Patalpose paskleidę visą mozaiką pačių gardžiausių kvapų, jaunuoliai džiaugėsi galėdami išmėginti įvairius konditerijos receptus ir planavo, kada kulinariniais gebėjimais galės nudžiuginti savo artimuosius ir draugus.

Read more

PROJEKTAS OPA

PROJEKTAS „OPA!“

Rugpjūčio 19 d. Atvirame jaunimo centre esantys stalai drebėjo nuo siuvimo mašinos darbo, aplink mėtėsi medžiagų skiautės ir iškarpos ir štai – nauji originalūs krepšiai! Pasidavę kūrybinėms šėlionėms, jaunimas šauniai ir produktyviai leido laiką.

Read more

Trečiadienis, 23 rugpjūčio 2017

Antradienis, 22 rugpjūčio 2017

Penktadienis, 11 rugpjūčio 2017

PROJEKTAS "OPA" TĘSIASI

Rugpjūčio 9 d. Atvirame jaunimo centre susirinkę jaunuoliai pasinėrė į modeliavimo ir siuvimo subtilybes. Vadovės Jolantos padedami, merginos ir vaikinai su dideliu užsidegimu kūrė krepšių, rankinių, telefonų dėkliukų eskizus. Kiekvienas stengėsi kuo savičiau ir įdomiau perteikti savo idėjas, o spalvų ir detalių gausa atskleisti savitą stilių. Daugelio krepšiai ir rankinės antram gyvenimui prikels senus džinsus ar užmirštus audinius.

Read more

Pirmadienis, 07 rugpjūčio 2017

Trečiadienis, 26 liepos 2017

EI, JAUNUOLI

Read more

Pirmadienis, 03 liepos 2017

PIRMIEJI PROJEKTO "OPA" UŽSIĖMIMAI

Birželio 29 d. Atvirame jaunimo centre vyko pirmieji projekto "OPA!" užsiėmimai. Jų metu vadovas Almantas Vilbikas jaunuolius supažindino su reklamos / filmuko kūrimo subtilybėmis. Pasisėmę žinių, projekto dalyviai su nekantrumu laukia tolimesnių užsiėmimų.

Read more

Trečiadienis, 28 birželio 2017

OPA

Read more

Pirmadienis, 19 birželio 2017

EKSKURSIJA PO VILKAVIŠKIO APYLINKES

Birželio 15d. stovykla "Draugystė" keliavo po Vilkaviškio apylinkes. Aplankė Bartninkus, Ožkabalius (Jono Basanavičiaus gimtinę), Pajevonį, Kybartus, Virbalį. Pamatė įvairiausių paminklų, susipažino su Kybartų miesteliu.

Read more

Trečiadienis, 14 birželio 2017

ŽYGIS Į KARALIUS

Birželio 12 d. stovykla "Draugystė" keliavo į Karalius. Pamatė įvairiausių rūšių paukščių, žirgyną aplankė - visi grįžo su gera nuotaika ir pilni įspūdžių. Dalinamės su Jumis šio žygio akimirkomis. O šias nuostabias akimirkas įamžino fotografas Jonas Juškevičius.

Read more

Pirmadienis, 12 birželio 2017

STOVYKLA "DRAUGYSTĖ"

Nuo birželio 5 d. startavo stovykla "Draugystė". Šiek tiek akimirkų iš vykusio žygio į Paežerius.

Read more

Trečiadienis, 07 birželio 2017

RŪBŲ DIZAINO STUDIJOS PROGRAMA

Rūbų dizaino studijos programa dalyvavo amatų šventėje Paežeriuose. Evelina ir Ernesta prisidėjo prie grafų gyvenimo inscenizacijos. Padedamos mokytojos A. Gurinskienės kostiumus jos pasisiuvo pačios. Dar keletas merginų šventės metu kūrė Svajonių gaudykles, prie jų noriai prisijungė ir šventės svečiai.

Read more

Antradienis, 06 birželio 2017

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1 - ąją vyko Tarptautinė vaikų gynimo diena, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro neformalaus švietimo mokytojos pristatė vykdomus būrelius. Na o po šios šventės visi keliavome į Vilkaviškio kultūros centrą, kuriame pristatė savo vykdomą veiklą "Vyželė" (vad. S. Jankienė). Visi šventės dalyviai buvo kviečiami į J. Basanavičiaus aikštę, kur visi galėjo mušti Afrikos būgnus. O visi vėliau apsikabino vykdydami akciją "Taikos glėbys".

Read more

Pirmadienis, 29 gegužės 2017

JAUNŲJŲ BRITŲ KLUBO IŠVYKA Į KAUNĄ

Jaunųjų britų klubas gegužės 27d. vyko į ekskursiją Kauną. Žiūrėjome kino filmą "Karibų piratų" 5 - ąją dalį anglų kalba. Taip pat aplankėme Maironio muziejų Kaune.

Read more

Ketvirtadienis, 25 gegužės 2017

PO RASOTĄ ŽOLĘ

Gegužės 23 d. Atvirame jaunimo centre vyko Mildos ir Osvaldo autorinės kūrybos vakaras "Po rasotą žolę"

Read more

Antradienis, 23 gegužės 2017

Pirmadienis, 22 gegužės 2017

KELIAUJANTI DAINA 2017

Gegužės 19d. "Vokalinės studijos" solistė Augustė Šarkauskaitė ir "Gyvo balso perlų" solistė Brigita Jančaitytė dalyvavo Virbalyje vykusiame II rajoniniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje "Keliaujanti daina 2017"
Saulėtas oras, gyva muzika... puikiai praleistas laikas!
Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

EKSKURSIJA Į DRUSKININKUS

Gegužės 14d. "Pramogaujame angliškai" mokiniai vyko į ekskursiją Druskininkus. Aplankėme muziejų "Girios aidas". Šiame muziejuje pamatėme ekspozicijas apie šio krašto gamtą - paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus. Taip pat buvome M.K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje. Na o pabaigai leidomės lynų keliu, 45 metrų aukštyje išvydome įspūdingus Druskininkų kurorto miškus.

Vadovė Irada Miltinienė.

Read more

ŽYGIS PĖSČIOMIS

Gegužės 19d. Atviras jaunimo centras suorganizavo žygį pėsčiomis į Paežerių dvarą.

Read more

Ketvirtadienis, 18 gegužės 2017

VASARAI ARTĖJANT

Visus kviečiame į parodos atidarymą sekmadienį( gegužės 21d). 13.30val. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre.

Read more

KONKURSAS SVEIKA ŠEIMA

KVIEČIAME PASISKAITYTI!
Vizualiųjų menų būrelio (vad. A. Birštonas). mokinė Viktorija Zaveckaitė laimėjo fotografijų konkursą "Sveika šeima".
Taip pat prizais apdovanoti buvo ir Aldas Valuckas, Milda Štaraitytė, Miglė Lukoševičiūtė. Iš Vilkaviškio rajono mūsų daugiausiai buvo atrinkta prizinėms vietoms! 

http://suduvis.lt/2017/05/17/tarp-moksleiviu-nuotrauku-konkurso-sveika-seima-laimetoju-desimtoke-vilkaviskio-rajono/

Read more

PIEŠINIŲ KONKURSAS

Iš piešinių konkurso su diplomais ir dovanomis.
Visatos ir planetos Žemės grožis, tai tarsi neįminta mįslė, žavi ir domina žmoniją visais laikais.

Read more

Trečiadienis, 17 gegužės 2017

MES PASAULIS - PRIEŠ PATYČIAS

Festivalio MES PASAULIS 2017
Finalinis koncertas 2017 05 12 Vilnius
Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro pop choro "ABĖCĖLĖ" solistė Urtė Savickaitė, vadovė Danė Paukštaitienė.

Read more

Penktadienis, 12 gegužės 2017

VAIKŲ KIEMAS 2017

Gegužės 5 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras sukvietė į kasmetinę liaudies kūrybos atlikėjų popietę "Vaikų kiemas". (šventės koordinatorė VVJC metodininkė A. Vasiliauskaitė). Dalyvius centro bendruomenės vardu sveikino VVJC direktorė Elena Savickienė.
Šiemet šventėje dalyvavo 14 kolektyvų, daugiau nei 200 dalyvių.

Read more

Ketvirtadienis, 11 gegužės 2017

DISKUSIJA APIE ĮSIDARBINIMĄ

Gegužės 10 d. vyko diskusija su Darbo biržos specialiste Jūrate Druniene apie nepilnamečių įsidarbinimo galimybes vasaros laikotarpiu Vilkaviškio rajone.

Read more

Pirmadienis, 08 gegužės 2017

SKAMBANTYS PERLIUKAI

Gegužės 6 d. "Abėcėlė" dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje "Skambantys perliukai" Kėdainiuose.

Read more

Antradienis, 02 gegužės 2017

Penktadienis, 28 balandžio 2017

VAIKŲ KIEMAS

Read more

Ketvirtadienis, 27 balandžio 2017

MOKYMAI KIPRE

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro savanorė Ieva balandžio 17-24 dienomis dalyvavo tarptautiniuose jaunimo darbuotojų mobilumo mokymuose. Mokymai vyko Larnakoje (Kipre), kur dalyviai buvo ruošiami darbui su jaunimu. Pirmoji mokymų dalis vyko 2016 m. liepos 26 – 31 dienomis, Busteni miestelyje (Rumunijoje), ten mokymų dalyviai įgavo teorinius pagrindus, kuriuos pritaikė praktinėse veiklose Kipre.
Praktinių mokymų metu buvo gvildenamos jaunimo solidarumo, bendradarbiavimo, darbo su jaunimu, socialinės įtraukties temos. Projekte savo patirtimi dalinosi Lenkijos, Lietuvos, Vengrijos, Turkijos, Kipro, Maltos ir Rumunijos atstovai. Taikant neformalaus ugdymo metodus, dalyviai galėjo įsigilinti į jaunumo darbuotojų kompetencijų kėlimą bei motyvacijos didinimą jaunimo darbe.
Europoje dabartiniu laikotarpiu jaunimo darbe tarp jaunimo darbuotojų, jaunimo lyderių, jaunimo organizacijose pastebimas trūkumas inovatyvių, interaktyvių, atraktyvių metodų dirbant su raktinėmis kompetencijomis. Projekto dalyviai turėjo puikią progą dar išsamiau susipažinti su šiomis kompetencijomis ir pritaikyti žinias praktiškai.

Read more

Trečiadienis, 26 balandžio 2017

Antradienis, 25 balandžio 2017

Trečiadienis, 19 balandžio 2017

SKELBIAMAS KONKURSAS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ŪKIO REIKALAMS PAREIGOMS UŽIMTI

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktoriaus

pavaduotojo ūkio reikalams pareigoms

užimti konkurso organizavimo tvarkos aprašo

1 priedas

Skelbimas

KONKURSAS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ŪKIO REIKALAMS PAREIGOMS UŽIMTI

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras skelbia konkursą: direktoriaus pavaduotojo ūkio reikalams pareigoms užimti.

Skelbimo data: 2017 m. balandžio 19 d.

Konkursą organizuojanti įstaiga: Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras, biudžetinė įstaiga, buveinės adresas – Vytauto g. 26, Vilkaviškis, įstaigos kodas 290570030.

Patvirtinta Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktoriaus 2017 m. balandžio 12 d. įsakymu Nr.V-1-39.

I.DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO ŪKIO REIKALAMS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

1. Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams yra III –oje pareigybių grupėje.

2. Pareigybės lygis – pareigybė priskiriama A lygiui, kuriai reikalingas ne žemesnis kaip aukštasis išsilavinimas.

3. Pareigybės paskirtis (jei yra) – vadovauti ūkiniam Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro veiklos organizavimui, rūpintis ūkinio inventoriaus saugumu ir patalpų atnaujinimu, taip pat patalpų ir teritorijos priežiūra ir švara, viešaisiais pirkimais, darbų saugos ir sveikatos bei priešgaisrine sauga.

4. Pareigybės pavaldumas – tiesiogiai pavaldus įstaigos direktoriui. Direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams skiria pareigoms ir atleidžia iš pareigų, nustato jo pareiginį atliginimą, sudaro rašytinės darbo ir visiškos materialinės atsakomybės sutartis vaikų ir jaunimo centro direktorius.

Read more

Antradienis, 18 balandžio 2017

GYVO BALSO PERLŲ AKIMIRKOS

VVJC gyvuoja "Gyvo balso perlų" programa. Ją lanko nuo 7 iki 18 metų ugdytiniai. Mums svarbiausia gyvas balsas. Veikla labai įvairi, nuo dainavimo naudojant mikrofoną, sceninio judesio pritaikymo pasirodymus. O labiausiai patinka mėgstamų dainų ir atlikėjų mėgdžiojimas. Štai keletas akimirkų...

Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Read more

Penktadienis, 14 balandžio 2017

SU ŠV. VELYKOMIS

Read more

Ketvirtadienis, 13 balandžio 2017

VELYKOS PRAŽYDO

Balandžio 11 d. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vyko seminaras "Velykinių dekoracijų technikos ir šiuolaikiniai medžiagų panaudojimo sprendimai". Šiame seminare neformaliojo švietimo mokytojos - Vaida Plaušinienė, Aušra Dragan, Audronė Gurinskienė parodė įvairiausių technikų velykų stalui. Vaida Plaušinienė pristatė margučių marginimą netradiciniais ir originaliais būdais. Audronė Gurinskienė - tekstilės tradicijos ir jos vieta šiuolaikinėje aplinkoje. O Aušra Dragan - Velykinės dekoracijos edukacinėje erdvėje.

Read more

PRAMOGAUJAME ANGLIŠKAI

Balandžio 10 d. "Pramogaujame angliškai" mokiniai vyko į Vilnių. Kuriame aplankė senamiestį, Vilniaus universiteto Daukanto kiemelį, Prezidento rūmus. Vėliau nuvyko žiūrėti kino filmo Kongas:kaukolės sala, anglų kalba. Po šio filmo vyks aptarimas- refleksija.

Read more

LAISVALAIKIU AŠ NORĖČIAU

Sveikas, Jaunuoli (-e),
atliekamas tyrimas, siekiant išsiaiškinti Vilkaviškio Atviro jaunimo centro lankytojų laisvalaikio užimtumo poreikius. Norime sužinoti, kokios veiklos Tau būtų įdomios ir naudingos.
Prašome atsakyti į anketos klausimus, nes Tavo nuomonė mums labai svarbi.
Ačiū!

http://apklausa.lt/f/laisvalaikiu-as-noreciau-c5sbllh/answers/new.iframe

Read more

Trečiadienis, 12 balandžio 2017

JAUNŲJŲ BRITŲ KLUBO IŠVYKA

Balandžio 8 d. "Jaunųjų britų klubas" aplankė "Drugelių namus" Vilniuje. Kuriuose apžiūrinėjome Tropinių drugelių parodą, o parodos pristatymą užsisakėme anglų kalba. Po parodos nuvykome į kino filmą "Gražuolė ir pabaisa", kurį taip pat žiūrėjome anglų kalba. Po šio filmo bus atliekama refleksija.
Planuota išvyka į Vilniaus universitetą užsienio kalbų institutą neįvyko, nes institutas nedirbo.

Read more

KUR BĖGA ŠEŠUPĖ

Apie Lietuvą 1864–1904-aisiais – per jaunimą ir suaugusiuosius, per vaidybą ir šokį, per humorą ir graudulį. Tautiškumą ir meilę gimtajai kalbai įkvepiantį spektaklį „Kur bėga Šešupė“, kai scenoje pasirodė daugiau nei šimtas įvairaus amžiaus Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro bendruomenės narių, artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui parengė šio centro vaidybinių improvizacijų būrelio vadovė Ilona Viltrakienė.

Read more

Penktadienis, 07 balandžio 2017

MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2017

Balandžio 5 d. "Jaunieji vokalistai" startavo "Muzikos Talentų Lygoje 2017", kuris vyko Vilniuje.

Gerda Papartytė II vieta

Žygimantas Foktas II vieta.

Justas Pliopys ir Ignas Skučas III vieta

Žyginta Jašinskaitė III vieta

Read more

Ketvirtadienis, 06 balandžio 2017

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į ŽUVINTO IR METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

Balandžio 1 d. minint Pasaulinę paukščių dieną programos "Jaunieji gamtos tyrinėtojai" aplankė Žuvinto ir Metelių regioninį parką.
Žuvinto ežere stebėjome parskrendančių paukščių būrius, video filmą apie Žuvintą, lankėmės mini zoologijos muziejuje.
Meteliuose vyko edukacinis užsiėmimas "Tarpežerių miškais ir pelkėmis, kurio metu mokiniams einant 5 km. atstumą teko įveikti nevieną miške įrengtą kliūtį. Stebėjome žydinčius pirmuosius pavasarinius augalus: žibuokles, rūtenius, geltonžiedes plukes, žalčialunkius. Susipažinome su smailesnukės varlės patinėliu, kuris poruojantis keičia žalią spalvą į mėlyną, kad prisiviliotų patelę. Laužavietėje prie Dusios ežero vaišinomės ant laužo išvirta raudonėlių arbata, patys kepėme dešreles, zefyrus.
Nors ir pavargę, tačiau grįžome kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

Read more

Trečiadienis, 05 balandžio 2017

TEATRO PASIRODYMAI IŠ LENKIJOS

Su svečiais atsisveikinta, emocijos nurimę, teatro uždanga nuleista – Tarptautinei teatro dienai skirti renginiai baigėsi. Smagu, kad šįmet Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro bei partnerių iš Lenkijos iniciatyva galėjome sau ir vilkaviškiečiams bei miesto svečiams padovanoti ypatingą Teatro dienos paminėjimą.

Read more

Antradienis, 04 balandžio 2017

Pirmadienis, 03 balandžio 2017

IEŠKOME KOLEGOS - SPECIALISTO DARBUI SU JAUNIMU

Ieškome kolegos:
Specialistas darbui su jaunimu (jaunimo darbuotojas) taikomi bendrieji kvalifikaciniai reikalavimai:


1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį pedagoginį arba ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį išsilavinimą ir Švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka turi būti išklausęs pedagoginių ir psichologinių žinių kursą.
2. Privalumas -
turėti jaunimo darbuotojo sertifikatą.
3. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
4. Užsienio kalbos – anglų kalbos mokėjimas.
5. Būti susipažinęs su projektų, renginių rengimo, įgyvendinimo ir vertinimo principais.

Pareigos ir funkcijos:
Vykdyti jaunimo darbuotojo funkcijas. Dirbti tiek su jaunimo grupėmis, tiek su individualiais asmenimis, taikant atviro darbo su jaunimu principus ir metodus. Inicijuoti ir organizuoti su jaunimu susijusių projektų rengimą ir jų įgyvendinimą. Organizuoti ir vykdyti įvairias prevencines, sveikatingumo, motyvacijos priemones (diskusijos, paskaitos, seminarai, renginiai, varžybos ir kt.) jaunimui. Vykdyti veiklą už Atviro jaunimo centro ribų, vietose, kur jaunimas praleidžia daugiau laiko. Teikti prevencines, informavimo, konsultavimo, socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines ir kitas su jauno žmogaus ugdymu susijusias paslaugas. Dalintis gerąja patirtimi su kitais specialistais jaunimo politikos įgyvendinimo srityje. Organizuoti projektus, mokymus, seminarus, renginius, skatinančius socialinių partnerių bendradarbiavimą, kartu vykdomų veiklų koordinavimą. Bendradarbiauti su neformaliomis jaunimo grupėmis. Vykdyti tarpžinybinį bendradarbiavimą su valstybinėmis įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir asmenimis, dirbančiais su jaunimu, siekiant užtikrinti tarpžinybinio ir tarpsektorinio bendradarbiavimo plėtrą jaunimo politikos ir darbo su jaunimu srityse. Rengti Atviro jaunimo centro darbo planus ir ataskaitas.

 

Informacija:
Direktorė Elena Savickienė
Tel.: +370 342 20814
El. paštas:  vvjcdirektorius@vilkaviskis.lt
Vytauto g. 26, Vilkaviškis
Skelbimas galioja iki 2017-04-10.

 

Prašymus ir dokumentus įrodančius bendruosius kvalifikacinius reikalavimus, gyvenimo aprašymą siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pristatyti į Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centrą 13 kabinetą iki 2017-04-10 16.45 min.
Darbo pradžia 2017-04-12.

 

Terminuota darbo sutartis iki 2021-04-30.
Read more

Penktadienis, 31 kovo 2017

KVIEČIAME VISUS Į RENGINĮ

 

Numalšinus 1863m. sukilimą, caro valdžia siekė Lietuvą padaryti grynai rusišku stačiatikių kraštu, niekuo nesiskiriančiu nuo kitų Rusijos gubernijų.
Mokyklose leista mokyti tik rusų kalba. Lietuviška spauda uždrausta. O nepaklususiems įstatymams grėsė tremtis ar katorga. Dalis lietuvių nuleido rankas. Dauguma inteligentų stengėsi kalbėti lenkiškai...

Read more

Ketvirtadienis, 30 kovo 2017

"KAUKĖS 2017" AKIMIRKOS

Vakar (kovo 29 d.). nuaidėjo, nuskambėjo teatro šventė "Kaukė 2017". Šioje šventėje dalyvavo Vilkaviškio vaikų lopšelis - darželis "Buratinas" (vad. E. Setkauskienė). Paežerių pagrindinės mokyklos dramos būrelis "Smalsiukai" (vad. L. Skaisgirienė). Pilviškių "Santakos" gimnazija (vad. R. Bakūnienė). Renginio metu neleido liūdėti nuostabios vedėjos - bobutė ir karvutė (V. Denutienė, R. Mikulytė). Na o aktorius apdovanojome aplodismentais ir skaniais tortais, o vadovams įteikėme padėkos raštus ir gėles. Dėkojame visiems dalyvavusiems. Tikimės susitikti ir kitais metais! 

Read more

Pirmadienis, 27 kovo 2017

PARODĖLĖS ATIDARYMAS

Kovo 25 d. (šeštadienį) vyko "Dailės terapijos" parodos atidarymas.

Read more

Penktadienis, 24 kovo 2017

KVIEČIAME SUDALYVAUTI TYRIME

Gerbiami Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro mokiniai, tėvai, globėjai,
kviečiame ir raginame Jus dalyvauti mikroklimato tyrimo apklausoje.
Dėkojame už Jūsų atsakymus!
http://apklausa.lt/f/mikroklimatas-2017-2-jr3rbud.fullpage

Read more

Ketvirtadienis, 23 kovo 2017

KAUKĖ 2017 KVIEČIA

 

Rėmėjas Vilkaviškio rajono savivaldybė

Read more

Trečiadienis, 22 kovo 2017

RENGINIAI

Kviečiame aplankyti!!!
Kovo 28d. - 29d. bus rodomi teatro pasirodymai iš Lenkijos.
O kovo 29d. 10val. vyks renginys "Kaukė" (Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre), kviečiame ir didelius ir mažus. RENGINYS NEMOKAMAS.

Read more

IŠGYVENIMAS SKAUTAUJANT KOVO 10 D. PROGRAMA

Kovo 10, programos "Išgyvenimas skautaujant" skautai (vad. A.Vilbikas) pradėjo rinktis nuo 16:30 VVJC patalpose Karalių kaime. Pasidėję daiktus, jie sustojo į rikiuotę, po jos laukė tolimesnė veikla. Skautai buvo suskirstyti į keturias grupeles, kurios varžėsi vienos tarp kitų. Tuo metu, kol buvo varžytuvės, keli skautai gamino vakarienę. Po vakarienės buvo pasiruošimas laužui. Laužo tema Kovo 11-oji. Kai baigėsi laužas, buvo grupelių žaidimai. Toliau programoje buvo filmas ir miegas. Ryte, atsikėlę, padarėme mankštą ir pavalgėme pusryčius. Po to buvo rikiuotė ir valandėlė su Egle. Toliau programoje skautoramos ir žygis. Grįžę po žygio buvo pietūs ir rikiuotė. Po to susitvarkėme ir išvažiavome namo. Dar viena prasmingai paminėta Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena! 
 
Read more

JAUNIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI KVIEČIA PRISIJUNGTI

Domiesi gamta, ar joje vykstančiais reiškiniais? O gal tiesiog mėgsti atlikti bandymus? Tiesiog ateik prisijunk prie "Jaunųjų gamtos tyrinėtojų" programos.

Read more

Antradienis, 21 kovo 2017

ŽEMĖS DIENA

Read more

Pirmadienis, 20 kovo 2017

ŽMUIDZINAVIČIAUS PIEŠIMO OLIMPIADA

Turime gražią tradiciją dalyvauti Kauno technologijos universiteto rengiamoje kasmetinėje A.Žmuidzinavičiaus(vardo) piešimo olimpiadoje.Tai ne tik žinių patikrinimas,bet sužinome daug naujovių apie šiuolaikinę architektūrą,mokslą šioje mokykloje. Malonu tai,kad ne vienas architektūros studijas pasirinkęs  mūsų mokinys - tapo sėkmingai besidarbuojančiu architektu. Kadangi dalyvaujame ne pirmą kartą,tai ir reikalavimai žinomi,-sužinoję olimpiados užduotis - uoliai ruošėmės, piešėme namų darbus. Malonu tai, kad dailiokai  užduotis - natiurmortus susidėliojo patys, norėjo kiekvienas turėti savą kompoziciją.

Read more

KONKURSO NUGALĖTOJAI

Sveikiname fotografijų konkurso "Mano žemė - Lietuva" nugalėtojus
Pirma vieta - Viktorija Zaveckaitė "Atspindys"
Antra vieta - Viktorija Kajokaitė "Seno žmogaus portretas"
Trečia vieta - Tadas Skeltys "Čia mūsų namai"
Dėkojame visiems dalyvavusiems, o su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.

Read more

Trečiadienis, 15 kovo 2017

SUSITIKIMAS SU PAREIGŪNE VILIJA GRYBAUSKIENE

Patyčios nėra naujas reiškinys visuomenėje. Ši socialinė problema egzistuoja įvairiomis formomis, dažniausiai pastebima tarp jaunuolių įvairiose vietose bei viešojoje erdvėje. Todėl ateik kovo 20 d. 16 val. į Atvirą jaunimo centrą kartu padiskutuoti šia tema.

Read more

DAILĖS TERAPIJOS PARODA

 

DĖMESIO, TĖVELIAMS IR VAIKUČIAMS!!!
Nuo Kovo-16dienos galėsite pasidžiaugti darbelių paroda. Ji vyks, vaikų ir jaunimo centro, foje.
Vyks apie mėnesį. Smagių akimirkų

Read more

SUEIGA "ŽALIOS VYŠNIOS"

Kovo 4 – 5 dienomis VVJC programos "Išgyvenimas skautaujant" (vad. A. Vilbikas) mokiniai, kandidatai į patyrusius skautus dalyvavo sueigoje "Žalios vyšnios", Višakio Rūdos klebonijoje.

Read more

Pirmadienis, 13 kovo 2017

SUSITIKIMAS SU LEKTORIUMI

Kovo 10 d. Vilkaviškio Atvirame jaunimo centre jaunuoliai turėjo galimybę vėl susitikti su lektoriumi A. Šiukšta. Paskaitoje buvo aptariamos ir pristatomos pagrindinės problemos jaunuolių tarpe. Buvo paliesta narkotikų, alkoholio bei kitų priklausomybių tema.

Read more

Penktadienis, 10 kovo 2017

Ketvirtadienis, 09 kovo 2017

Trečiadienis, 08 kovo 2017

SEPTYNIOS NATOS

Vasario 25 d. Pop choras "Abėcėlė" dalyvavo festivalyje "Septynios natos", kuris vyko Kaune.

Read more

Pirmadienis, 06 kovo 2017

KAZIUKO MUGĖ

Read more

KIBERNETINĖS PRIKLAUSOMYBĖS IR JŲ PREVENCIJA

Kovo 3 d. Vilkaviškio atviram jaunimo centre lankėsi lektorius Artūras Šiukšta. Lektorius pasakojo apie kibernetines priklausomybes ir jų prevenciją. Džiaugiamės, kad šį šaunų lektorių deramai įvertina jaunuoliai, jie vis gausiau susirenka paklausyti įdomių ir jiems ypač aktualių paskaitų.

Read more

Ketvirtadienis, 02 kovo 2017

VASARIO 16

Vasario 16 dieną, programos "Išgyvenimas skautaujant" mokiniai (vad. A. Vilbikas, dar žinomi kaip Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovė) susirinko paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
Read more

Trečiadienis, 01 kovo 2017

KNYGŲ MUGĖ

Read more

Antradienis, 28 vasario 2017

KEPĖME BLYNUS

Užgavėnės – gamtos žadinimo šventė. Šia proga VAJC jaunuoliai kepė blynus bei mėgavosi juos ragaudami. Taip pat aptarėme Užgavėnių šventimo tradicijas įvairiose bendruomenėse. Ačiū praktikantei Gintarei už pagalbą!

Read more

UŽGAVĖNĖS

Užgavėnių rytą Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centrą aplankė Vilkaviškio socialinės pagalbos centro persirengėliai. Dėkojame jiems už praskaidrintą darbo dienos pradžią.

Read more

Pirmadienis, 27 vasario 2017

Penktadienis, 24 vasario 2017

Antradienis, 21 vasario 2017

"MANO ŽEMĖ- LIETUVA"

 

Read more

Trečiadienis, 15 vasario 2017

Pirmadienis, 13 vasario 2017

Ketvirtadienis, 09 vasario 2017

MODELIŲ ATRANKA

Dėmesio!!! Vasario 22 d. 16.30 val. Vyks modelių atranka Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre.

Read more

Pirmadienis, 06 vasario 2017

ŠALTIBALČIAI 2017

Read more

SUŽINOK, KAD GALI!

Sausio 23 d. Atvirame jaunimo centre vyko Jaunimo garantijų renginių turo renginys „Sužinok, kad gali!“.

Read more

Trečiadienis, 25 sausio 2017

SKAUTŲ SUEIGA "RAUDONUOJAM"

 

Šių metų sausio 5 - 6 dienomis programos „Išgyvenimas skautaujant“ (vad. sk. v. Almantas Vilbikas) mokiniai bei Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovės kandidatai į patyrusius skautus jaukiai susibūrė Karaliuose nebijodami stipraus šaltuko sueigoje „Raudonuojam“. Ten skautai turėjo daug įvairios veiklos: diskutavo linksmomis ir rimtomis temomis, žaidė įvairius žaidimus, tradiciškai sėdėjo prie skautiško laužo ir netgi nepaisant stipriai spaudžiančio šalčio išsirengė į neilgą žygį, taip tik patvirtindami, kad nėra blogo oro – tik bloga apranga. Taip pat labai džiaugiamės ir dėkojame mūsų svečiams, kurie dalijosi savo patirtimi su mumis.

Read more

Ketvirtadienis, 19 sausio 2017

INSEKTARIUMAS

"Jaunųjų gamtos tyrinėtojų būrelio mokiniai lankė nariuotakojų parodą, kurią suorganizavo Palangos zoologijos sodo "Insektariumas"

Read more

Antradienis, 17 sausio 2017

Penktadienis, 06 sausio 2017

AKIMIRKOS IŠ "NYKŠTUKO" BŪRELIO IR "PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖLĖS"

Šventės laukimo metas, o mažieji visada laukia Kalėdų senelio. Kalėdų senelio sulaukė ir VVJC "Nykštuko" būrelio ir "Pelėdžiukų mokyklėlės" ugdytiniai.

Read more

Trečiadienis, 04 sausio 2017

SUSITIKIMAS SU RŪTA KAIRIENE

Sausio 4-ąją dieną mūsų Atvirame jaunimo centre apsilankė bendruomenės pareigūnė Rūta Kairienė. Jaunuoliams pasakojo apie nepilnamečių baudžiamąsias atsakomybes, rūkymo, narkotikų žalą. Buvo labai įdomus ir turiningas susitikimas.

Read more

Pirmadienis, 02 sausio 2017

SVARBI INFORMACIJA

Mieli VVJC programos mokiniai ir jų tėveliai,

Informuojame, kad 2016-12-31 pasibaigė mokinio krepšelio finansavimas.

Programą Jūs galite lankyti ir šiais metais, tačiau reiks mokėti už neformalųjį vaikų švietimą 2,90 Eur. per mėnesį. *

Jei nelankysite programos prašome informuoti mokytoją ir parašyti (tėveliai) prašymą dėl sutarties nutraukimo.

Pagal 2015- 08-31. Įsakymu Nr. V-1-97

*1. Nuo mokesčio yra atleidžiami neįgalūs ir socialines pašalpas gaunančių šeimų vaikai, vaikų globos namų globotiniai.

2.2. Mažinti mokesčio dydį 30 procentų už teikiamą neformalųjį švietimą vaikams:

2.2.1. jei iš tos pačios šeimos Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centrą lanko 2 ir daugiau vaikų.

2.2.2. vaikams, kurie yra Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos akredituotų tarptautinių ir respublikinių konkursų nugalėtojai

Read more

Penktadienis, 30 gruodžio 2016

IŠVYKA

Gruodžio 27d. "Pramogaujame angliškai" ir Jaunųjų britų klubas" vyko į ekskursiją Marijampolėje. Kurioje žiūrėjo filmą "Dainuok" 3D Spindulio kino teatre. Po filmo vykome prie Marijampolės eglutės, prie kurios vaikai žmonėms dalino atvirutes ir sveikino su šventėmis. Po ekskursijos pasistiprinti užsukome į kavinę. Visi grįžome su gera nuotaika

Read more

Trečiadienis, 14 gruodžio 2016

KVEPIA KALĖDOM...


Šiandien gruodžio 14 d. AJC pakvipo Kalėdom!!! Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Judita Skystimienė su 8-10 klasių mokiniais bei jaunuoliais iš socialinės pagalbos centro kepė Kalėdinius meduolius.
Jau greit į savo sielą įsileisime pačią gražiausią metų šventę šv. Kalėdas. O šiandien palikę už pečių stovėti Laiką pamatėme, kiek ten daug mūsų pėdų: gerumo, tikėjimo, netekties, laukimo, nuoskaudos...

Read more

Antradienis, 13 gruodžio 2016

POPIETĖ TARPTAUTINEI SAVANORYSTĖS DIENAI PAMINĖTI

Gruodžio 5 d. AJC vyko popietė Tarptautinei savanorystės dienai paminėti. Popietėje dalyvavo: Vilkaviškio kultūros centro, vaikų ir jaunimo centro, viešosios bibliotekos, dekanato Šeimos centro, Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus, neformalios jaunimo grupės ,, Sniego gniūžtė“, Vilkaviškio miesto bendruomenės atstovai ir savanoriai. Savanoriai dalinosi savo patirtimi apie savanorystę. Jų nuomone ,, Savanorystė padeda išsivaduoti iš bejėgiškumo jausmo ir patikėti, kad savo rankomis ir savo iniciatyva galima pakeisti pasaulį“.

Read more

Pirmadienis, 12 gruodžio 2016

JAUNŲJŲ GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA

Gruodžio 3 dieną „Jaunieji gamtos tyrinėtojai“ vyko į ekskursiją Kaune. Aplankėme VDU Kauno botanikos sode veikiančias „Tropinių drugelių“ ir „Biblijinių augalų“ parodas. Vyko edukacinis užsiėmimas „Mokomės eksperimentuodami“. Taip pat aplankėme Kauno Rotušės aikštėje esančią Kalėdinę eglutę.

Read more

Trečiadienis, 07 gruodžio 2016

HOUR OF CODE

 

 

HOUR OF CODE LIETUVA sugrįžta!

 

 

Gruodžio 10 d., 11 val., ateikite švęsti ir šviesti rytojaus technologijų kūrėjus Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje!

Tau 6-14 metų? Prisijunk prie pasaulinės Hour Of Code iniciatyvos ir su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio švęsk technologijas.

Read more

Antradienis, 06 gruodžio 2016

SKAUTIŠKA EKSKURSIJA Į VILNIŲ

 

Vilkaviškio skautai (VVJC programa „Išgyvenimas skautaujant“, Vilkaviškio „Gražinos“ draugovė, vad. E. Budrytė-Vilbikė) gruodžio 3 dieną vyko į skautišką ekskursiją Vilniuje. Išvykę labai anksti, apie 7 ryto, Vilniuje buvome apie 10 val., kur iš karto skubėjome į susitikimą su S. Nomeda Bepirštyte, skautiškos veikos Vilkaviškyje atkūrimo iniciatore, ir br. skautininku kunigu Antanu Saulaičiu, su kuriuo susitikti yra didžiausia kiekvieno skauto garbė.

Read more

Pirmadienis, 05 gruodžio 2016

EKSKURSIJA

2016.11.25 Vaidybinių improvizacijų moksleiviai ir vadovė I.Viltrakienė lankėsi Vilniuje vykusioje mugėje ,,Mokykla 2016'' ir Kauno nacionalinio dramos teatro spektaklyje Max Frisch ,,Biografija:vaidinimas''

Read more

SKAITYMO SAVAITĖ

2016.11.18 Vaidybinių improvizacijų moksleiviai ir vadovė I.Viltrakienė dalyvavo Vilkaviškio darželyje ,,Buratinas'' vykusiame ,,Skaitymo savaitės '' renginyje.

Read more

VAIDYBINĖS IMPROVIZACIJOS

 

2016.11.18 Vaidybinių improvizacijų moksleiviai ir vadovė I.Viltrakienė dalyvavo Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vykusiame Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginyje "Šiaurės pasakų lobynas"

Read more

Trečiadienis, 30 lapkričio 2016

ŽAISLŲ DĖŽĖ

Read more

Pirmadienis, 28 lapkričio 2016

WE CAN DO IT

“We can do it” – kursai, vedantys socialinio verslumo link
Read more

Antradienis, 22 lapkričio 2016

LIETUVOS PATRIOTAI

Read more

Pirmadienis, 21 lapkričio 2016

SUSITIKIMAS SU S. PAUKŠTAIČIU

Vilkaviškio Atvirame jaunimo centre vyko informacinis renginys jaunimui, kuriame dalyvavo Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Marijampolės poskyrio verbuotojas vyr. seržantas Stasiukas Paukštaitis, kuris supažindino su Lietuvos kariuomene, tarnybos būdais ir karjeros galimybėmis. Renginyje dalyvavo VAJC lankytojai bei jaunimo darbo centro vyr. specialistė J. Drunienė. Susitikimo metu buvo pristatomos Lietuvos Kariuomenės vertybės, kurių laikomasi norint būti doru kariu.

Read more

Penktadienis, 18 lapkričio 2016

Ketvirtadienis, 17 lapkričio 2016

MĄSTAU, JAUČIU, KURIU

Mąstymas, jausmas, kūryba – neatsiejami žmogaus gyvenimo aspektai, kurie lydi tiek mažą, tiek suaugusį žmogų. Lapkričio 13 d. „Gudručių“ būrelio nariai ir jų tėveliai, seneliai rinkosi į šeimos popietę „Mąstau, jaučiu, kuriu“. Atvykusiejį turėjo laikytis įėjimo taisyklių:

Read more

Trečiadienis, 16 lapkričio 2016

INFO TAŠKAS

Lapkričio 14 d. Vilkaviškio Ąžuolo progimnazijos 8kl mokiniams buvo pristatytas info taškas. Info taško atstovės (Ieva ir Agnė) pasakojo apie savo vykdomą veiklą, bei supažindino su info tašku. Info taškas tai informavimo ir konsultavimo paslauga jaunimui (nuo 14-29 m). Dėkojame mokytojai ir mokiniams už šiltą priėmimą.

Read more

Antradienis, 15 lapkričio 2016

SUSITIKIMAS SU VILKAVIŠKIO TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRU

Šį antradienį Vilkaviškio Atviro jaunimo centro lankytojai susitiko su Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centru. Centro atstovės papasakojo apie savo vykdomą veiklą ir pristatė Vilkaviškio rajone esančias lankytinas vietas. Renginio dalyviams buvo surengta apklausa, gavome dovanų! Dar kartą dėkojame už susitikimą.

Read more

SKAUTŲ SUEIGA „RUDENINIAI ANANASAI"

Lapkričio mėnesio 4-5 dienomis Vilkaviškio skautai (Vilkaviškio „Gražinos“ skautų draugovė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro programa „Išgyvenimas skautaujant“, vad. E. Budrytė-Vilbikė) organizavo skautų sueigą „Rudeniniai ananasai“, kurios metu skautai susirinko smagiai praleisti laiko, pabendrauti su kitais broliais ir seserimis skautybėje. O dalyvavo mūsų nei mažai, nei daug – su svečiais apie 30! Sueigą pradėjome nuo susipažinimo žaidimų, kad geriau vieni kitus pažintume, nes atėjo naujų skautų. Po susipažinimo žaidimų mes vykdėme tolimesnę veiklą, ruošėmės vakaro laužui, vakarieniavome savo pačių gamintu maistu, jis buvo labai skanus. Po vakarienės sekė filmas, o po jo ėjome miegoti.
Read more

GYVO BALSO PERLAI

Perlai? Kas tai? Dažniausiai žmonės juos sieja su brangakmeniu. O Vilkaviškio vaikių ir jaunimo centre perlai siejami su dainavimu, gyvu balsu, gražia muzika. Kam tai priimtina, mielai renkasi neformaliojo švietimo programą "Gyvo balso perlai".
Kaip smagu dainuoti ir pasijausti žvaigžde!!!

Read more

Pirmadienis, 14 lapkričio 2016

DISKUSIJA

 

Diskusija „Savanorystės skatinimas ir plėtra Vilkaviškyje“,

Lapkričio 17d. (Kt) 16 val. kviečiame dalyvauti susitikime-diskusijoje „Savanorystės skatinimas ir plėtra Vilkaviškyje“, kuri vyks Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre (Vytauto g. 26).

Renginys skirtas visiems kas nori save realizuoti savanoriškoje veikloje ir organizacijoms, kurioms gali būti reikalinga savanorių pagalba.

Read more

Šeštadienis, 12 lapkričio 2016

Antradienis, 08 lapkričio 2016

GRAŽIAUSIU TAKU

Danė Jurkšaitytė - Paukštaitienė ir "Abėcėlės" solistė Urtė Savickaitė dalyvavo tęstiniame festivalyje "Gražiausiu Taku". Kuris vyko lapkričio 6d. Kaune

Read more

Pirmadienis, 07 lapkričio 2016

NAUJIENA

Read more

Penktadienis, 04 lapkričio 2016

KEPĖME PYRAGĄ!

Šį penktadienį kepėme pyragą. Prie arbatos puodelio jaunuoliams buvo pasakojama apie Info tašką, kurio vieta bus Vilkaviškio Atvirame jaunimo centre. Žinoma, neapsiėjome ir be pašnekesių jaunuoliams aktualiomis temomis.

Read more

Ketvirtadienis, 03 lapkričio 2016

APSILANKYMAS KAZLŲ RŪDOS ATVIROJE JAUNIMO ERDVĖJE

Vėsų rudens rytą Vilkaviškio Atviro jaunimo centro lankytojai išvyko susitikti su Kazlų Rūdos jaunimu. Kelionei rinkomės traukinį! Mus pasitiko jaunimo darbuotojas Alvaras. Nuvykę į Atvirą jaunimo erdvę susitikom su šauniu Kazlų Rūdos jaunimu. Pralaužę ledus, nusprendėme padiskutuoti apie veiklas, kurias organizuojame jaunimo erdvėse, pasidalinome idėjomis ir patirtimis. Susitikimą užbaigėme jaunimo gamintu pyragu!

Read more

Pirmadienis, 31 spalio 2016

DAILĖ SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS


Daugelis neįgaliųjų, o ypač vaikai jautriai reaguoja į spalvą, noriai dėmių, linijų pagalba išreiškia savo emocijas, vidinį pasaulį. Tai gali tapti netgi „kitokiu“, nauju, bendravimu su aplinkiniais. Daug dėmesio skiriama tarpusavio mokinių bendravimui ir bendravimui su mokytoju. Prie šio būrelio gali prisijungti (4-7 metų) amžiaus vaikai.
Būrelio vadovė: Audronė Gurinskienė

Read more

Penktadienis, 28 spalio 2016

VYTELĖS

VYTELIŲ PYNĖJŲ BŪRELIS KVIEČIA LEISTI LAISVALAIKĮ PRAMINGAI!!!
Jau daugelį metų vytelių pynėjų būrelis sukviečia įvairaus amžiaus vaikus ir jaunimą kūrybingai praleisti laisvalaikį. Viena iš patrauksliausių šio būrelio savybių tai, kad lengvai galima panudoti savo sugebėjimus ir pritaikyti gaminius savo poreikiams.
Ir koks džiaugsmas, kai tavo rankose iš pundelio vytelių atsiranda nuostabus gaminys. Viso to galima išmokti būrelyje - ateikite!!!
Programa skirta 3-12 klasės mokiniams. Daugiau informacijos suteiks būrelio vadovė: Eglė Rutkauskienė

Read more

Pirmadienis, 24 spalio 2016

SUSIDOMĖJAI?

Svarbiausias dalykas- DIRBANT SU VAIKAIS! Girti, skatinti, girti ir džiaugtis jiems girdint. Taip jiems išauga sparnai, kuriais jie pakyla pasitikėjimo, kūrybos, didžiavimosi savimi ir platesnių galimybių link.
Ir visa paslaptis brangieji.

Read more

Penktadienis, 21 spalio 2016

Ketvirtadienis, 20 spalio 2016

DOVANĖLĖ

SUMOKĖJUS BŪRELIO/STUDIJOS MOKESTĮ

UŽ 4 MĖNESIUS (RUGSĖJIS, SPALIS, LAPKRITIS, GRUODIS)

LAUKIA DOVANĖLĖ VVJC ATŠVAISTAS

Read more

Trečiadienis, 19 spalio 2016

KVIEČIAME PRISIJUNGTI

Tai studija, kurioje vaikai išmoksta augti laisvi, kūrybiški, atviri sau ir aplinkiniams. Dainavimas tarsi vitaminų dozės, kurios padeda rengtis ateities gyvenimui.

Read more

IŠLYDĖJIMAS IŠSKRENDANČIŲ PAUKŠČIŲ

Pirmąjį spalio savaitgalį Lietuvos ornitologų draugija kasmet kviečia visus gamtai ir paukščiams neabejingus žmones prisijungti prie gausaus stebėtojų būrio ir išlydėti išskrendančius paukščius.

Read more

Antradienis, 18 spalio 2016

BŪRELIAI NYKŠTUKAS IR PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖLĖ

 Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre veikia būrelis "NYKŠTUKAS". Tai būrelis skirtas mažiesiems, kurie yra 3-6 metų. Būrelis vyksta nuo pirmadienio iki trečiadienio (9 - 13val).

Read more

Pirmadienis, 17 spalio 2016

JAUNIMO INFORMAVIMO IR KONSULTAVIMO DARBUOTOJŲ MOKYMAI

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro darbuotojos Ieva Cikanavičiūtė, Agnė Vasiliauskaitė dalyvavo Jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojų mokymuose Ylntro, kurie vyko spalio 11 - 15d. Vilniaus rajone.
Read more

POP CHORAS "ABĖCĖLĖ"

Sveikiname Pop chorą "Abėcėlė" dalyvavusį festivalyje "Vaikystės šalyje", kuris vyko Vilniuje. 
Read more

Pirmadienis, 10 spalio 2016

IŠGYVENIMAS SKAUTAUJANT

Praėjusį savaitgalį (rugsėjo 30 - spalio 1 dienomis) VVJC programos „Išgyvenimas skautaujant“ (dar žinomi kaip Vilkaviškio ,,Gražinos" draugovės) skautai, kuriems vadovauja Eglė Budrytė-Vilbikė važiavo į sueigą. Sueigoje mums visiems buvo labai smagu. Visų akys degte degė ir žėrėjo noru sužinoti kas bus toliau. Ši Marijampolės krašto sueiga vadinosi ,,Nebūk grybas" bei kaip kiekvienais metais, tradiciškai, vyko Kazlų Rūdoje .
Read more

Trečiadienis, 05 spalio 2016

SU MOKYTOJŲ DIENA

Read more

SU MOKYTOJŲ DIENA

Read more

Pirmadienis, 03 spalio 2016

ATVIRO CENTRO PRISTATYMAS MOKINIAMS

Šiandienos rytmetį Vilkaviškio Atviro jaunimo centro darbuotoja Ieva ir savanoris Haroldas lankėsi Vilkaviškio S. Nėries pagrindinės mokyklos 8c klasėje. Buvo pristatomos centro veiklos ir tikslai.

Read more

Penktadienis, 30 rugsėjo 2016

JUST DANCE!

VAJC vyko šokių vakaruška Just Dance. Renginį iniciajavo savanoris Haroldas. Jaunuoliai išbandė savo jėgas šokių aikštelėje.

Read more

Ketvirtadienis, 29 rugsėjo 2016

PARODA

Ši paroda skirta mokytojų dienai :)
P.S paveikslus galima įsigyti, kreiptis pas vadovę: Stasę Zelinauskaitę.

Read more

Antradienis, 27 rugsėjo 2016

SAVAITĖS PRADŽIA VILKAVIŠKIO ATVIRAME JAUNIMO CENTRE

Vilkaviškio Atvirame jaunimo centre savaitė prasidėjo produktyviai. Gaminome valgyti, žaidėme stalo žaidimus, organizavome kūtybines veiklas.

Read more

NEPRALEISK PROGOS !!!

Ei Jaunuoli, ką veiksi po pamokų? :)

Read more

Antradienis, 20 rugsėjo 2016

IŠSIUVINĖTAS IR IŠMEGZTAS GYVENIMAS

 

 

Rugsėjo 15 d. Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje vyko Alvinos Radžvilienės siuvinėtų paveikslų ir mezginių parodos ,,Išsiuvinėtas ir išmegztas gyvenimas'' pristatymas.

Read more

Šeštadienis, 17 rugsėjo 2016

Ketvirtadienis, 15 rugsėjo 2016

Pirmadienis, 12 rugsėjo 2016

JAUNIEJI GAMTOS TYRINĖTOJAI

Gamta yra viena iš geriausių mokytojų, draugų.

Read more

Ketvirtadienis, 08 rugsėjo 2016

PROTMŪŠIS JAUNIMO POLITIKAI #20

Jaunimo reikalų departamentas rugsėjo 8 d. visoje Lietuvos respublikoje kvietė organizuoti protmūšį skirtą jaunimo politikos dvidešimtajam jubiliejui. Šį kvietimą priėmė ir Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro skyrius Atviras jaunimo centras. Protmūšyje dalyvavo trys jaunimo komandos – „Arbatytė“, „Pajevonys“ , „Scooters“ . Visi protmūšio klausimai buvo susiję su jaunimo politika, patriotizmo skatinimui, bei vertybių ugdymu. Žaidimą sudarė penki turai, kurių esmė buvo skatinti domėjimąsi jaunimo politika bei didinti politinį raštingumą. Protmūšį net dvidešimties taškų skirtumu laimėjo komanda „Pajevonys“. Visos komandos apdovanotos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, bei Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro įsteigtomis dovanomis. Dalyviai yra patenkinti padidintu žinių bagažu apie jaunimo politiką bei tikisi, kad ateityje tos žinios pravers.
Protmūšio organizatoriai
Savanoris Gustas ir specialistės darbui su jaunimui Ieva ir Virginija

Read more

PRASMINGAI PRALEISTAS LAIKAS...

Šiuos mokslo metus 4-ios dailės studijos buvusios mokinės pradės kaip studentės. Šiuolaikiniame gausių technologijų informuotame pasaulyje atrasti save - didelė vertybė.

Read more

Trečiadienis, 07 rugsėjo 2016

DĖMESIO

Read more

NAUJAS BŪRELIS!!!

 

Jei tau 15-18 metų. Kviečiame prisijungti prie Ekonomikos būrelio. Jame gali atrasti savo profesiją, ir taip pat išmoktos ekonomikos žinios pravers kasdieniniame gyvenime.

Read more

Penktadienis, 02 rugsėjo 2016

MOKYMAI TURKIJOJE

 

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro komanda: Eglė Budrytė, Elena Savickienė ir Almantas Vilbikas dalyvavo mokymuose „Creativity and Sharing for Empowering Social Inclusion“, kurie vyko š.m. rugpjūčio 17-25 d. Izmire Turkijoje.

Mokymuose dalyvavo atstovai iš Graikijos, Maltos, Bulgarijos, Rumunijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Turkijos ir Kipro.

Mokymų metu buvo naudojami įvairūs veiklos metodai, kuriuos galėsime taikyti savo darbe. Daug sužinojome apie socialinę atskirtį, kūrybiškumą, jo panaudojimą įtraukiant socialiai pažeidžiamus žmones. Buvo pristatyta programa Erasmus+ ir jos siūlomos galimybės. Tarptautinio vakaro metu daugiau sužinojome apie kitas šalis ir jas atstovaujančias organizacijas. Vyko projektų „turgus“, kur pristatėme planuojamus projektus ir aptarėme su partneriais dalyvavimo ir organizavimo detales.

Mokymus finansavo programa Erasmus+.
Read more

Ketvirtadienis, 01 rugsėjo 2016

TARPTAUTINIAI JAUNIMO DARBUOTOJŲ MOBILUMO MOKYMAI RUMUNIJOJE

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Budrytė ir Atviro jaunimo centro specialistė darbui su jaunimu Ieva Cikanavičiūtė liepos 26 – 31 dienomis dalyvavo tarptautiniuose jaunimo darbuotojų mobilumo mokymuose "Listening, Sharing, Broaden your Horizons". Tai pirmoji projekto dalis, kurioje buvo pristatoma tarptautinio bendradarbiavimo svarba, siekiant pagerinti jaunimo darbuotojų kompetencijas. Mokymai vyko Rumunijoje, Busteni miestelyje, kur dalyviai tobulino savo žinias socialinės įtraukties, solidarumo ir bendradarbiavimo srityse. Taip pat buvo ruošiamasi antrai mokymų daliai, kuri vyks balandžio mėnesi Kipre.

Read more

Trečiadienis, 31 rugpjūčio 2016

KURKIME VILKAVIŠKIO RAJONO FOTOALBUMĄ KARTU!

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija renka medžiagą Vilkaviškio rajono reprezentaciniam fotoalbumui bei 2017 metų Savivaldybės kalendoriui ir siūlo išskirtinę galimybę tapti šių leidinių dalimi.

Ruošiama išleisti reprezentacinė knyga bus skirta Savivaldybės svečiams, užsienio ir šalies turistams, dovanojama išskirtinėmis progomis, reprezentuojant Vilkaviškio kraštą. Medžiagą sudarys tekstinė ir grafinė dalys.

Visus kraštiečius kviečiame dalyvauti konkurse ir pasidalinti nuotraukose įamžintais Vilkaviškio rajono vaizdais. Nuotraukų konkurse dalyvauti kviečiami visi – tiek profesionalūs fotografai, tiek mėgėjai.

Laukiame nuotraukų įvairiausiomis temomis: Vilkaviškio rajono gamtiniai kultūros paveldo objektai (telkiniai, piliakalniai, kalvos, medžiai ir kt.); Vilkaviškio rajono architektūra; Vilkaviškio rajonas įvairiais metų laikais; Vilkaviškio krašto žmonės; Vilkaviškio krašto meniniai akcentai, renginiai ir kt.

Read more

Penktadienis, 26 rugpjūčio 2016

SALDI PENKTADIENIO POPIETĖ ATVIRAME JAUNIMO CENTRE

Šią saulėtą penktadienio popietę Atvirame jaunimo centre kepėme šokoladinius ir vanilinius keksiukus. Visi susibūrėme į šį kepimo procesą, pasiskirstėme darbais, atidžiai stebėjome laiką. Baigus kepti keksiukams papuošėme juos lydytu šokoladu, visi susėdome prie stalo ir prie karštos kavos (arbatos) mėgavomės rezultatu! Keksiukai gavosi puikiai!

Read more

Šeštadienis, 23 liepos 2016

LAZANIJOS POPIETĖ

Šį apsiniaukusį šeštadienį gaminome itališką tradicinį patiekalą - lazaniją. Operatyviai pasiskirstėme darbus. Viso šio proceso metu mums padėjo savanoris Sergėjus. Visas AJC pakvipo šiuo patiekalu. Laukdami kol iškeps lazanija žaidėme stalo žaidimus, klausėme muzikos bei bendravome tarpusavyje.

Read more

Antradienis, 19 liepos 2016

SKAUTŲ STOVYKLA

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre veikiantys NVŠ programos "Išgyvenimas skautaujant" skautai (vad. E. Budrytė-Vilbikė) birželio 29 - liepos 3 dienomis organizavo stovyklą "Kas pasakė BUDĖK" Pajevonio girininkijos teritorijoje. Atvykę į mišką skautai susikūrė savo stovyklavietę, pasigamino įvairius įrenginius - nuo indaujos, bokštelio iki tualeto.

Read more

TARPTAUTINIAI JAUNIMO DARBUOTOJŲ MOBILUMO MOKYMAI

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Budrytė birželio 5 - 10 dienomis dalyvavo tarptautiniuose jaunimo darbuotojų mobilumo mokymuose "ATOQ: advanced training on quality", kurie buvo skirti projektų organizavimo kokybei gerinti. Mokymai buvo organizuoti Varnoje, Bulgarijoje. Visą savaitę buvo gilinamasi į tarptautinių jaunimo mainų projektų įgyvendinimo ciklą bei projekto rezultatų poveikio gerinimą.
Read more

Pirmadienis, 18 liepos 2016

Trečiadienis, 13 liepos 2016

DĖMESIO

 

Gerbiami Vilkaviškiečiai,

Gražėjant Mūsų miestui, norisi, kad miesto centre turėtume vietų kur butų galima prisėsti, pailsėti, su draugu ar šeimos nariu pasišnekučiuoti.

Kviečiame Jus prisijungti prie smagios paramos, kurios tikslas: padovanoti Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centrui vardinius suoliukus.

Suoliukai galėtų pažymėti svarbias datas, istorijas, žmones. Vardinius suoliukus dovanoti galėtų ne tik Vilkaviškiečiai, įmonės, bet ir miesto svečiai ar buvę vilkaviškiečiai. Žmonių dovanoti suoliukai būtų naudingi praktiškai ir tuo pat metu skatintų Vilkaviškiečius palikti pėdsaką savo mieste.

Kviečiame bendrauti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 20814. Vieno suoliuko kaina apie 100 eurų. Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro teritorijoje planuojame pastatyti penkis suoliukus.

Laukiame Jūsų!

Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras.

Read more

Ketvirtadienis, 07 liepos 2016

AKIMIRKOS IŠ ŽYGIO Į PAEŽERIŲ DVARĄ

Tai Sūduvos regiono puošmena ir mūsų pasididžiavimas. Daug įdomių faktų sužinojome atlikę Virginijos ir Ievos užduotis. O ką jau kalbėti apie pikniką po šimtamečiu ąžuolu, kurį surengė savanoris Sergiej!

Read more

TAUTINĖS GIESMĖS GIEDOJIMAS SU VISO PASAULIO LIETUVIAIS

Liepos 6-ąją Vinco Kudirkos tėviškėje, Atviro jaunimo centro specialistės Virginija, Ieva, savanoriai ir lankytojai, vienu metu su visa Lietuva giedojo Tautišką giesmę.
Didžiuojamės, kad lietuviais esame mes gimę!

Rėmėjas: Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programa

Partneris: Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija
Read more

Pirmadienis, 04 liepos 2016

IŠVYKA Į VIŠTYTĮ

 

Plaukus kedenantis vėjas, maloniai šildanti saulė, pieva su žydinčiomis gėlėmis, aplink medžiuose čiulbantys paukščiai, gaivus ežero vanduo – tobulas vasaros paveikslas!

Todėl, Vilkaviškio Atviro jaunimo centro lankytojai su specialistėmis Virginija ir Ieva dviem dienom, veiklas ir užsiėmimus perkėlė prie Vištyčio ežero įsikūrusioje stovyklavietėje „Pušelė“. Įvairių užsiėmimų metu, jaunuoliai galėjo geriau pažinti save ir draugus. Taip pat susipažinti su Joninių papročiais ir tradicijomis. Saulei leidžiantis, stovyklautojai šnekučiavosi ir aptarinėjo dienos įspūdžius prie bendro vaišių stalo. Dar ilgai nepamiršime malonių ir nutrūktgalviškų akimirkų!!!

Read more

Pirmadienis, 13 birželio 2016

Penktadienis, 10 birželio 2016

DEKUPAŽO UŽSIĖMIMAI VAJC

Šiandien AJC merginos su jaunimo darbuotoja Ieva pasitelkė savo fantaziją ir susipažino su dekupažo technika. Dekupažas yra kūrybiška, dekoratyvi bei nesenstanti meno forma. Mums pagelbėjo savanorė Benita Mickevičiūtė, kuri ir pristatė šį dekoravimo meną. Merginos parengė nuotraukų lentą, ant kurios bus kabinamos įsimintinos akimirkos iš AJC gyvenimo.

Read more

Ketvirtadienis, 09 birželio 2016

Antradienis, 07 birželio 2016

MOKYTOJO PROFESIJA

VAJC lankytojams buvo pristatyta mokytojo profesija. Specialistė darbui su jaunimu Ieva pristatė savo profesija ir papasakojo apie savo darbą. Jaunuoliai turėjo galimybę padiskutuoti ir sužinoti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Read more

Pirmadienis, 06 birželio 2016