EKSKURSIJA Į IX FORTO MUZIEJŲ

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Pirmadienis, 08 liepos 2019

Birželio 17d. stovyklos "Draugystė" vaikai lankėsi Kauno IX forto muziejuje. Susipažino su IX forto istorija, lankėsi IX forto požemiuose ir ne tik. Stovyklautojai grįžo pilni įspūdžių.

Skaityti daugiau...

GAMTOS TYRINĖTOJŲ IŠVYKA Į VIEŠVILĖS VALSTYBINĮ GAMTINĮ REZERVATĄ

Spausdinti
( 2 Balsai ) 
Sukūrė Antradienis, 02 liepos 2019

 Birželio 22 d. programos ,,Jaunieji gamtos tyrinėtojai‘‘ mokiniai lankėsi Viešvilės gamtiniame rezervate. Rezervatas-griežčiausią apsaugos statusą turinti teritorija, kurioje uždrausta bet kokia žmogaus ūkinė veikla. Tuo siekiama sudaryti sąlygas gamtai tvarkytis pačiai, kaip priešistoriniais laikais.

Skaityti daugiau...

ŽYGIS PO VIŠTYČIO APYLINKES

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Antradienis, 02 liepos 2019

Birželio 14 dieną Vilkaviškio skautai (vad. E. Budrytė-Vilbikė) susiruošė į žygį po Vištyčio apylinkes. Susirinkę dalyviai atidarė savo žygį rikiuote, kur po raportų ir vėliavos pagerbimo, aptarėme žygio maršrutą ir būtinus daiktus. Tuomet autobusu nuvažiavome iki Lankupkos, kur pradėjome žygiuoti link mūsų nakvynės vietos.

Skaityti daugiau...

ŠEIMOS ŠVENTĖ NYKŠTUKO BŪRELYJE IR PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖJĖLE

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Ketvirtadienis, 06 birželio 2019

Gegužės 30 d. "Nykštuko" būrelio ir "Pelėdžiukų mokyklėlės" ugdytiniai paminėjo "Šeimos šventę". Parodė programėlę tėveliams ir išleido vyresniuosius draugus į mokyklą. Eilėraščiai, dainelės, šokiai ir linksmybės žaidimų kambaryje. Smagumėlis!!! Vadovė Gintarė Akucevičienė.

Skaityti daugiau...

KELIAUJANTI DAINA

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Pirmadienis, 03 birželio 2019

Gegužės 31 d. "Gyvo balso perlų" solistė Gabija Kriščiukaitytė,Vokalinės studijos solistė Vita Bieliukaitė dalyvavo IV regioniniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje "Keliaujanti daina".

Skaityti daugiau...

SKAUTŲ IŠVYKA Į METELIŲ REGIONINĮ PARKĄ

Spausdinti
( 1 Balsas ) 
Sukūrė Ketvirtadienis, 30 gegužės 2019

 Šeštadienį, 2019-05-25, mes Vilkaviškio skautai (LS Vilkaviškio "Gražinos" draugovė, VVJC programa "Išgyvenimas skautaujant"; vad. E. Budrytė-Vilbikė) vykome į Metelių regioninį parką. Nuvykę prie Metelių apžvalgos parko savo veiklą pradėjome rikiuote.

Skaityti daugiau...

Copyright 2011 VVJC - Naujienos. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon